عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

تسهيلات جديد برای ثبت‌نام در آزمون فراگير (9-7-91)

ایران کنفرانس

تسهيلات جديد برای ثبت‌نام در آزمون فراگير

مدير كل آزمون دانشگاه پيام نور از آغاز ثبت‌نام دوره‌های فراگیر از 12مهر خبر داد و گفت:‌ تسهیلات جدیدي براي ثبت‌نام در دوره‌های فراگیر در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهي ايسنا، دکتر سلیم بهرامی گفت‌: ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته از 12 مهر ماه آغاز و تا پایان وقت اداری 20 مهر ماه ادامه خواهد داشت. همچنین ثبت‌نام کارشناسی ارشد نیز از 16 مهر آغاز می‌شود.

وی با اشاره به ظرفيت پذيرش دانشگاه در سال جاري، گفت: دانشگاه در این دوره در مقطع کارشناسی، در 18 هزار رشته محل و با ظرفیتی بالغ بر 540 هزار نفر و در مقطع کارشناسی ارشد، با 1800 رشته محل و با 26 هزار ظرفیت و در کارشناسی ‌ناپیوسته نیز بالغ بر 57 رشته محل و ظرفیت 30 هزار نفر دانشجو پذیرش مي‌كند.

وی با بيان اينكه داوطلبان برای دانلود دفترچه می‌توانند به آدرس www.daneshgahnews.com مراجعه كنند، اظهار كرد: دانشگاه پیام نور برای امسال شرایط خاصی را برای پذیرش دانشجویانی که تا پایان سال تحصیلی 92-91 فارغ التحصیل می‌شوند در نظر گرفته است.

بهرامي با بيان اينكه آزمون امسال در یک مرحله برگزار می‌شود و دانشپذیران می‌توانند در دو مقطع زمانی و دو گروه جداگانه پذیرش و در دانشگاه پیام نور ثبت‌نام کنند، در ادامه گفت: دانشپذیران در صورت قبولی، می‌توانند هم برای ترم دوم سال تحصیلی 92-91 و هم برای مهر ماه سال تحصیلی 92ثبت‌نام کنند. با اجرای این شیوه، کسانی که نمی توانند مدرک پیش دانشگاهی یا لیسانس خود را در بهمن ماه امسال دریافت كنند، نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کرده و بعد از طی مراحل دوره دانشپذیری و قبولی در نوبت دوم یعنی مهرماه 92 در گروه خود مورد بررسی قرار گیرند و در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی و اولویت در مهر ماه92، مدارک فارغ التحصیلی خویش را ارائه نمایند و دانشجو محسوب گردند.

وي نحوه ثبت‌نام را از طریق سایت سازمان سنجش اعلام نمود و اظهار داشت: امسال برای مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد، دفترچه فیزیکی چاپ نشده است و دانشجویان می توانند از طریق سایت www.daneshgahnews.com اقدام به دانلود دفترچه مذکور نمایند.

برای دوره کارشناسی نیز، دانشجویان می توانند هم از طریق سایت دانشگاه نیوز و هم از طریق دفترچه فیزیکی که به تعداد محدودی چاپ گردیده و در دست واحدها و مراکز دانشگاهی پیام نور می‌باشد، دفترچه را دریافت نمایند.

در پایان، سلیم بهرامی ضمن اشاره به این نکته که پرداخت هزینه ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی می‌باشد، گفت: داوطلبان لازم است به وسیله کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب اقدام به خرید نمایند و مبلغ پرداختی 65 هزار تومان خواهد بود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.



عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان