کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

هشدارهای جديد به متقاضيان فراگير پيام‌نور/عدم درج عنوان«فراگير» در مدرك فارغ‌التحصيلان (15-7-91)

ایران کنفرانس

هشدارهای جديد به متقاضيان فراگير پيام‌نور/عدم درج عنوان«فراگير» در مدرك فارغ‌التحصيلان

دبیر شورای عالی اطلاع‌رسانی دانشگاه پیام نور گفت: داوطلبان ثبت‌نام در دوره‌های فراگیر صرفا از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند و به تبلیغات موسسات غیر مجاز توجه نکنند

به گزارش سرويس دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، مقداد محمودی با اشاره به آغاز ثبت‌نام دوره‌های فراگیر از روز چهارشنبه 12 مهرماه با بيان اينكه دانشگاه پیام نور از دو طریق کنکور سراسری و دوره های فراگیر دانشجو پذیرش می‌کند، اظهاركرد: تنها تفاوت این دو شیوه، فقط منابع امتحانی کنکور آن است و هر دو توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود.

وی با بيان اينكه برخی از موسسات غیرمجاز فراگير با بیان اینکه داوطلبان صرف حضور در این کلاسها و کسب نمره قبولی، دانشجوی دانشگاه پیام‌ نور می‌شوند با دریافت مبالغ بالا موجب تشویش افکار داوطلبان شده‌اند، تاكيد كرد: علی رغم برخی تبلیغات، دانشگاه پیام نور هیچ نوع ورودی بدون کنکور و آزمون ندارد.

حضور در کلاسهاي آمادگي دوره‌هاي فراگير برای داوطلبان اجباری نیست

وی با اشاره به انتخاب سوالات آزمون دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور از کتب درسی معرفی شده، گفت: حضور در کلاسها برای داوطلبان دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور اجباری نیست و اگر داوطلبی کل کتابهای معرفی شده در دفترچه را به دقت مطالعه کند در آزمون موفق خواهد شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور یادآور شد: ثبت نام امسال دوره های فراگیر کاملاَ الکترونیکی بوده و داوطلبان برای دریافت دفترچه به سایت دانشگاه نیوز به نشانی www.daneshgahnews.com و کارت ثبت‌نام باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

وی خاطرنشان کرد: امسال برای اولین بار،با یکبار آزمون برای دو نوبت بهمن 91 ومهر92 دانشجو پذیرش می شود.

نوع ورودی داوطلب در مدرک تحصیلی دانشگاه پيام نور درج نمی شود

وی در پاسخ به سوالات بر خی از داوطلبان در خصوص مدرک تحصیلی دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور گفت: نوع ورودی داوطلب در مدرک تحصیلی وی درج نمی شود و مدرک دوره‌های فراگیر ارزش استخدامی و ادامه تحصیل در داخل وخارج از کشور دارد.

وی درباره تبلیغات موسسات فراگیر در سطح شهر نیز اظهارداشت: داوطلبان هیچ الزامی برای ثبت نام در این موسسات ندارند و صرفاَ برای ثبت‌نام باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. این موسسات کلاس های آمادگی کنکور هستند و هیچ گونه وابستگی به دانشگاه پیام نور ندارند.

محمودی با بيان اینکه شرط ورود به دانشگاه پیام نور شرکت در کنکور سازمان سنجش و قبولی در آن است نه شرکت در کلاسهای موسسات فراگیر گفت: تایید این موسسات کار وزارت علوم است و هیچ ارتباطی با دانشگاه پیام نور ندارند لذا داوطلبان باید به سایت وزارت علوم مراجعه کنند.

وی درپايان خاطرنشان كرد: سایت دانشگاه نیوز به نشانی www.daneshgahnews.com و سامانه پیامک 10000022442053 آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان می باشند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان