کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

اخذ مجوز 28 رشته کارشناسی در دانشگاه فرهنگیان لرستان (22-7-91)

ایران کنفرانس

اخذ مجوز 28 رشته کارشناسی در دانشگاه فرهنگیان لرستان

رییس پردیس آیت‌الله طباطبایی دانشگاه فرهنگیان لرستان با بیان اینکه 25 هزار دانشجو در سطح کشور در دانشگاه فرهنگیان پذیرش خواهند شد، گفت: از این تعداد 600 نفر در 7 رشته تحصیلی در دانشگاه فرهنگیان لرستان پذیرش می‌شوند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا منطقه لرستان، وفایی‌پور ادامه داد: در این ترم تاکنون 498 نفر در مقطع کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی، زبان انگلیسی، دبیری معارف، دبیری زبان و ادبیات فارسی ثبت‌نام داشته‌ایم و در مجموع 128 نفر نیز تاکنون در مقطع کارشناسی ناپیوسته ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: تشکیل دو کلاس در رشته‌های آموزش ابتدایی و ادبیات فارسی در مقطع کاردانی برای این دانشگاه پیش‌بینی شده است که به علت تکمیل نشدن کلاس‌ها مجبور شدیم دانشجویان پذیرش شده را به مرکز خواهران دانشگاه فرهنگیان لرستان در مرکز آیت الله کمالوند انتقال دهیم.

رئیس پردیس آیت الله طباطبایی دانشگاه فرهنگیان لرستان با اذعان به اینکه دانشجویان این دانشگاه از طریق کنکور سراسری ویژه فرهنگیان پذیرفته شده‌اند، یادآور شد: کلاس‌های دانشجویان کارشناسی پیوسته از دی ماه و کلاس دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته از مهرماه تشکیل می‌شود.

وفایی‌پور به اخذ مجوز 12 رشته کارشناسی ناپیوسته و 16 رشته کارشناسی پیوسته اشاره کرد و ادامه داد: امسال 1200دانشجو پذیرش می‌کنیم و در آینده نیز رشته‌های علوم پایه به این دانشگاه افزوده خواهند شد.

وی افزود: دانشجویان این دانشگاه بومی هستند و برای تامین نیاز استان تربیت می‌شوند.

رئیس پردیس آیت‌الله طباطبایی دانشگاه فرهنگیان لرستان با اذعان به اینکه 64 پردیس به تفکیک جنسیت در کشور راه‌اندازی شده‌اند، گفت: پردیس بزرگتر از دانشکده و کوچکتر از دانشگاه است.

وفایی پور تصریح کرد: سالن ورزشی پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان خرم آباد برای رشته تربیت بدنی در دست ساخت است و در آینده نزدیک نیز احداث کتابخانه و خوابگاه دانشجویی و بازسازی و نوسازی مرکز خواهران کمالوند را شروع خواهیم کرد.

وی گفت: فراخوان جذب هیئت علمی در دانشگاه فرهنگیان لرستان نیز در دستور کار این دانشگاه است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان