کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

کلیه دانشجویان علوم پزشکی بیمه حوادث شدند (22-7-91)

ایران کنفرانس

کلیه دانشجویان علوم پزشکی بیمه حوادث شدند

معاون فرهنگی و امور دانشجویی وزارت بهداشت، در سالجاری پس از بررسی پیشنهادهای دریافتی از دانشگاه‌ها، رایزنی و ایجاد هماهنگی با مدیریت کل بیمه‌های اشخاص چندین شرکت بیمه‌ای، نسبت به انعقاد تفاهم‌نامه متمرکز با پنج شرکت بیمه‌گذار اقدام کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دانشگاه‌ها در چهارچوب توافقنامه‌های منعقده معاونت دانشجویی فرهنگی وزارت متبوع با شرکت‌های بیمه‌گذار جهت پوشش، نسبت به انعقاد قرارداد با یکی از نمایندگی ها اقدام نموده و به هر یک از دانشجویان کارت بیمه حوادث ارایه می‌کنند.

بنابراین گزارش،بیمه حوادث دانشجویان رایگان می باشد و هیچگونه وجهی از دانشجویان اخذ نمی‌شود.

شایان ذکر است که تعهدات بیمه ای مناسبی در توافقنامه‌ها پیش بینی شده است از جمله اینکه بیمه‌ها موظف به پرداخت هزینه‌های پزشکی تا سقف 20میلیون ریال و همچنین 100میلیون ریال غرامت نقص عضو و 100میلیون ریال غرامت فوت برای هر یک نفر می‌باشد.

رضایتمندی دانشگاه‌ها و شفافیت تعرفه‌ها از ملاک‌های انتخاب شرکت‌های بیمه‌گر

دکتر بهزاد تدین معاون دانشجویی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی وزارت بهداشت با تشریح ملاک‌های انتخاب شرکت‌های بیمه‌گر برای بیمه دانشجویان بر لزوم ارتقاء بیشتر کیفیت پوشش بیمه حوادث تاکید کرد.

وی با اعلام این مطلب افزود: انتخاب شرکت‌های بیمه گذار، براساس برخی شاخص‌ها صورت گرفته از جمله پوشش مناسب بیمه‌ای، رضایتمندی دانشگاه‌ها از نحوه خدمات‌رسانی مناسب و به موقع، وجود شعب و دفاتر نمایندگی فعال درمراکز استان‌ها و شهرستان‌ها، شفاف نمودن تعرفه پرداخت هزینه‌های پزشکی ناشی از حوادث، صدور کارت بیمه حوادث برای هر دانشجو، مشخص نمودن و پرداخت سریع بخشی از خسارت و تعیین مدت زمان مناسب برای ارائه مدارک و مستندات از مهمترین آنهاست.

وی گفت: در حال بررسی راهکارهایی جهت ارتقاء بیشتر کیفیت پوشش بیمه حوادث دانشجویان و همچنین بررسی و رایزنی برای مشارکت در پوشش بیمه تکمیلی دانشجویان در سال آینده می‌باشیم.

شایان ذکر است، فایل توافقنامه مربوط به هر شرکت در وب سایت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی به نشانی اینترنتی http://farhangi.behdasht.gov.ir لینک امور رفاهی، شاخه خدمات رفاهی قابل دسترس می باشد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان