کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

آغاز به‌کار دانشگاه فرهنگیان در کهگیلویه و بویراحمد (29-7-91)

ایران کنفرانس

آغاز به‌کار دانشگاه فرهنگیان در کهگیلویه و بویراحمد

رییس پردیس دانشگاهی ایزدپناه کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دو پردیس دانشگاهی شهید ایزدپناه وکوثر یاسوج 560 دانشجو در رشته‌های علوم تجربی، ریاضی، آموزش ابتدایی، حرفه وفن، استثنایی و راهنمایی و مشاوره در مقطع کارشناسی و رشته امور تربیتی در مقطع کاردانی پذیرفته شدند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کهگیلویه و بویراحمد، غلامرضا کمالی در آیین جشن آغازین سال تحصیلی دانشجو معلمان، افزود: تمامی دانشجویان این دانشگاه معلمان دوره‌های تحصیلی از سراسر استان و بعضی از استانهای مجاور هستند که سه روز پایانی هفته در کلاس‌ها حضور پیدا می‌کنند.

وی اظهار کرد: 400 دانشجوی کارشناسی پیوسته در رشته‌های فیزیک، ادبیات فارسی، دبستانی و پیش دبستانی، علوم اجتماعی و راهنمایی و مشاوره از بهمن ماه در این دانشگاه تحصیل خود را آغاز می‌کنند.

پرویز طاهری مدیر کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: تأسیس دانشگاه فرهنگیان فرصتی برای ادامه تحصیل معلمان و ارتقاء سطح علمی است.

وی با بیان اینکه آموزش‌های ضمن خدمت متناسب با دانش و فناوری روز برای معلمان یک ضرورت است، بیان کرد: پیامبر به انسانها کتاب وحکمت وطریق حق را آموخت و معلمان واقعی چنین وظیفه‌ای سنگین برعهده دارند.

طاهری اضافه کرد: رفتار، عمل و تفکر معلم در جامعه تأثیر گذار است و معلمان حقیقی به عالم حکمت رسیده‌اند و در هدایت جامعه نقش را دارند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان