کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

آغاز ثبت سوابق تحصیلی کنکوری‌های 92 از اول آبان (30-7-91)

ایران کنفرانس

آغاز ثبت سوابق تحصیلی کنکوری‌های 92 از اول آبان

رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: سایت "ساحت" از اول آبان ماه فعال می‌شود تا داوطلبان مشمول کد سوابق تحصیلی اطلاعات خود را برای کنکور 92 ثبت و کد سابقه تحصیلی دریافت کنند.

عبدالامیر عرفی در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» ایسنا، درباره آخرین جلسه مشترک مرکز سنجش آموزش و پرورش و سازمان سنجش در خصوص درج اطلاعات اولیه داوطلبان کنکور 92 گفت: در این جلسه مقرر شد اصلاحات جزئی در خصوص نحوه ثبت سوابق تحصیلی داوطلبان مشمول و همچنین روند اجرایی سایت ساحت ایجاد شود.

وی افزود: بر این اساس مدیران کل آموزش و پرورش استانها به عنوان روسای ستاد کنکور در استان‌ها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند تا روند ثبت‌نام برای کنکور 92 مهیا شود.

رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش تصریح کرد: سایت ساحت که مربوط به ثبت سوابق تحصیلی و دریافت کد تحصیلی برای دانش آموزانی است که از سال 84 تا بهمن 91 دیپلم خود را دریافت می‌کنند، از اول آبان ماه فعالیت خود را آغاز می‌کند، لذا دانش‌آموزان مشمول کد سوابق تحصیلی باید تا قبل از 16 آذرماه و آغاز ثبت‌نام رسمی برای کنکور 92 نسبت به تایید و اصلاح سوابق تحصیلی و اخذ کد تحصیلی اقدام کنند.

عرفی گفت: همزمان با آغاز فعالیت سایت ساحت، سازمان سنجش نیز در سایت خود شرایطی را فراهم می‌کند تا دانش آموزان با درج مشخصات فردی خود بتوانند به طور همزمان با سایت ساحت اطلاعات خود را اصلاح و تایید و کد تحصیلی دریافت کنند.

به گفته وی، در صورت وجود هرگونه مغایرتی با مشخصات فردی و سوابق تحصیلی دانش آموزان و داوطلبان مشمول به صورت خودکار اطلاعات آنها به مرکز صدور دیپلم ارجاع و ظرف 48 ساعت مدارک داوطلبان بررسی می‌شود.

رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش آموزان نگران مغایرت‌های احتمالی اطلاعات خود در این سایت نباشند تاکید کرد: با توجه به اینکه یک ماه و نیم پیش از آغاز ثبت نام کنکور 92 این سایت باز می‌شود داوطلبان در زمان اعلام شده نسبت به دریافت کد تحصیلی خود اقدام کنند.

عرفی با بیان اینکه سال 91 وزارت آموزش و پرورش روند خوبی را در ارائه کد سوابق تحصیلی به سازمان سنجش داشته، خاطر نشان کرد: امسال با برخی اصلاحات و ایجاد زمینه‌های مناسب و برنامه‌ریزی دقیق‌تر ارائه کد سوابق تحصیلی به دانش آموزان بهتر از سال گذشته انجام خواهد شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان