کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخطار تعطیلی به 103 مؤسسه آموزشی غیرمجاز (1-8-91)

ایران کنفرانس

اخطار تعطیلی به 103 مؤسسه آموزشی غیرمجاز

سرپرست مرکز آموزش‌های عالی آزاد و آموزش‌های خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: 103 مؤسسه غیرمجاز در زمینه آموزش زبان خارجه اخطار تعطیلی گرفتند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، مهندس علی معصومیان با اعلام این خبر افزود: 103 مؤسسه آموزشی غیرمجاز در زمینه فعالیت زبان خارجه با همکاری مؤسسات آموزش عالی آزاد دارای مجوز فعالیت از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی، شناسایی و با صدور اخطاریه تعطیلی، مقرر شد در صورت عدم دریافت مجوزهای لازم در مهلت مقرر، نسبت به تعطیلی و پلمپ این دسته از مؤسسات آموزشی غیرمجاز اقدام لازم صورت می‌پذیرد.

سرپرست مرکز آموزش‌های عالی آزاد و آموزش های خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه اظهار داشت: براساس ماده‌های 3 و 4 مصوبه جلسه 483 شورای عالی انقلاب فرهنگی مورخ 23/5/1380 با موضوع «سیاست‌ها و حدود وظایف و نحوه فعالیت مراکز مجری آموزش‌های آزاد کشور» صدور مجوز آموزش‌های آزاد کوتاه‌مدت در زمینه زبانهای خارجه، براساس سرفصل دروس مصوب وزارت آموزش و پرورش از سطح مبتدی تا قبل از دانشگاه، از وظایف و اختیارات وزارت آموزش و پرورش است.

صدور مجوز فعالیت‌های آموزش عالی آزاد و دوره‌های تخصصی و کاربردی کوتاه‌مدت، اعم از زبان خارجه و سایر زمینه‌های آموزشی بالاتر از سطح دوره‌ متوسطه ، از وظایف و اختیارات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی) است».

مهندس معصومیان افزود: در این راستا از داوطلبان انتظار می‌رود برای جلوگیری از سو‌ء استفاده برخی مؤسسات از جایگاه آموزش عالی به ویژه در زمینه فعالیت‌ آموزشی زبان خارجه و پیشگیری از تبعات بعدی، به پرتال مرکز آموزش‌های عالی آزاد و آموزش‌های خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی www.htct.uast.ir مراجعه و لیست موسسات مجاز آموزش عالی آزاد را مشاهده نمایند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان