کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره دکتری (96/9/7)

ایران کنفرانس

تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره دکتری

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون دوره دکتری خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره آزمون دوره دکتری گفت: «مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌‌متمرکز سال 97 تا ساعت ۲۴، ۱۱ آذر تمدید شد و متقاضیان باید در این مهلت با مطالعه دقیق دفترچه راهنما و آماده کردن مدارک لازم به سایت سازمان سنجش مراجعه و ثبت‌نام کنند».

او افزود: «آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز سال 97 برای پذیرش در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، روز جمعه 4 اسفند ماه 96 در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود».

توکلی خبر داد: تا 8 صبح امروز 87 هزار و 536 نفر برای شرکت در آزمون دکتری ثبت‌نام کردند، داوطلبان می‌توانند در مهلت تعیین شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و برای تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام اقدام کنند و هر داوطلب می‌تواند فقط در یک کد رشته فارغ‌التحصیلی شرکت کند.
او به داوطلبان توصیه کرد در فرصت باقیمانده به سایت سازمان سنجش مراجعه و ثبت‌نام کنند و ثبت‌نام‌ خود را به روز و ساعات پایانی موکول نکنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس