کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ابلاغ بخشنامه بازخرید سنوات کارکنان دانشگاه آزاد در آینده نزدیک (96/10/16)

ایران کنفرانس

ابلاغ بخشنامه بازخرید سنوات کارکنان دانشگاه آزاد در آینده نزدیک

مدیرکل منابع انسانی و سیاست‌های رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تشریح نحوه بازخرید سنوات کارکنان این دانشگاه، از ابلاغ بخشانه این مصوبه طی روزهای آینده خبر داد.

دکتر سعید علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره نحوه بازخرید سنوات متقاضیان گفت: بخشنامه بازخرید سنوات مصوبه سال 93 هیات رئیسه دانشگاه بوده که برای ساماندهی نیروهای مازاد دانشگاه بحث بازخریدی را همراه با مشوق‌هایی مطرح کرده‌اند. در آئین‌نامه‌های دانشگاه آمده است که هر سال، یک ماه به عنوان پاداش پایان خدمت یا همان سنوات براساس سال کارکرد کارکنان و میزان دریافتی‌شان از 30 تا 60 روز به افراد پرداخت شود.

دبیر شورای اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: این موضوع تا پیش از ابلاغ بخشنامه 1 دی ادامه داشت. اخیرا در نشست هماهنگی و پایش امور استان‌ها مصوب شد تا بخشنامه قبلی را از 60 روز به 45 روز برسانیم و این 45 روز به افرادی که زیر 20 سال سابقه دارند داده شود. همچنین به افراد بالای 20 سال همان 30 روز داده شود. با این نگاه انشاالله بخشنامه آن به زودی ابلاغ می‌شود و در دسترس همکاران قرار خواهد گرفت.

مدیرکل منابع انسانی و سیاست‌های رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: بر اساس بند 5 مصوبه جلسه 238 هیات رئیسه، مقرر شد کارکنان متقاضی و مازادی که مشمول بازخرید سنوات می‌شوند، کلیه مصوبات قبل درخصوص آنها لازم الاجرا باشد و کسانی که از یکم دی ماه 96 به بعد در اعداد بازخرید سنوات قرار می‌گیرند، با سابقه زیر 20 سال، به ازای هر سال سنوات خدمت 45 روز و با سابقه بیش از 20 سال به ازای هر سال 30 روز سنوات خدمت، می‌توانند بازخرید شوند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس