عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

اعلام جزئیات ثبت‌نام آزمون دکترای 92/آغاز ثبت‌نام از 7 آذرماه (6-8-91)

ایران کنفرانس

اعلام جزئیات ثبت‌نام آزمون دکترای 92/آغاز ثبت‌نام از 7 آذرماه

خبرگزاری آنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جزئیات ثبت‌نام آزمون ورودی دوره‌های دکتری(phd) نیمه متمرکز سال 92 گفت: ثبت‌نام در این آزمون از روز سه‌شنبه 7 آذر 91 آغاز شده و 12 آذر پایان می‌پذیرد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار داشت: ثبت نامه برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های دکتری(phd) نیمه متمرکز سال 92 از روز سه‌شنبه 7 آذر 91 از طریق شبکه اینترنت سازمان سنجش آغاز می‌شود و در روز یکشنبه 12 آذر 91 پایان می‌پذیرد.

وی ادامه داد: اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام روز دوشنبه 6 آذر 91 در نشریه پیک سنجش و همزمان بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود.

توکلی افزود: دفترچه راهنمایی شرکت در آزمون دکتری 92 برابر برنامه زمانی پیش بینی شده بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد و هر داوطلب ضرورت دارد در فرصت مشخص شده بر اساس دستور العملی که در اطلاعیه‌ ثبت نام درج می‌شود پس از پرداخت وجه ثبت نام از طریق شبکه اینترنت سازمان سنجش و دریافت دفترچه راهنمای شرکت در آزمون برابر ضوابط اعلام شده در اطلاعیه و دفترچه راهنما ابتدا نسبت به تکمیل فرم پیش نویس اقدام و پس از اطمینان از صحت آن نسبت به تکمیل فرم اینترنی اقدام کند.

*انتشار کارت شرکت در آزمون دکتری 92 از 13 اسفندماه

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: کارت شرکت در آزمون از 13 اسفند 91 بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود تا هر داوطلب نسبت به تهیه پرینت آن اقدام کند.

*برگزاری آزمون دکتری 18 اسفند 91

وی تاکید کرد: آزمون ورودی دوره‌های دکتری(phd) نیمه متمرکز سال 92 جمعه 18 اسفند 91 در حوزه‌های امتحانی برگزار خواهد شد.

*اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 92، فروردین‌ماه 92

توکلی بیان کرد: نتیجه اولیه آزمون دکتری سال 92 به صورت کارنامه تنظیم و بر اساس برنامه زمانی مربوط که متعاقباً از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود، فروردین‌ماه 92 در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

وی عنوان کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند ضرورت دارند بر اساس برنامه زمانی از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از میان کد رشته محل‌ مجاز یا کد رشته محل‌‌های مجاز اقدام و به ترتیب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته ثبت کند.

توکلی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از کد رشته محل‌های دانشگاه‌ها براساس نمرات کلی حاصل از 80 درصد نمره آزمون کتبی و 20 درصد معدل‌های تراز شده کارشناسی و کارشناسی ارشد و الویت کد رشته محل‌های تحصیلی انتخابی آنان گزینش علمی انجام و فهرست اسامی معرفی شدگان برای مصاحبه برابر ضوابط استخراج و برای شرکت در مصاحبه به مؤسسات آموزش عالی معرفی خواهند شد.

*اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری 92، نیمه دوم شهریور 92

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دکتری 92، براساس 80 درصد نمره آزمون کتبی و 20 درصد معدل‌های تراز شده کارشناسی و کارشناسی ارشد با ضرب مربوط و نمره مصاحبه استخراج و نیمه دوم شهریور 92 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان