کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

نفرات برتر مسابقات قرآن و عترت (ع) دانشگاه آزاد اسلامي معرفي شدند (6-8-91)

ایران کنفرانس

نفرات برتر مسابقات قرآن و عترت (ع) دانشگاه آزاد اسلامي معرفي شدند

خبرگزاری آنا: اختتاميه هفدهمين دوره مسابقات قرآن و عترت (ع) دانشگاه هاي آزاد اسلامي سراسر كشور با معرفي نفرات برتر در دانشگاه آزاد اسلامي قزوين برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا از قزوین، نفرات اول بخش هاي مختلف اين مسابقات به شرح زير اعلام شدند :

در بخش استادان و مسابقات شفاهي خواهران، سيده صديقه موسوي از منطقه 6 و واحد رامهرمز در رشته حفظ 5 جزء قرآن كريم اول شد. اعظم ابراهيمي از منطقه 5 و واحد خمين در رشته حفظ 10 جزء قرآن كريم، سمانه حسين نژاد از منطقه 9 و واحد اراك در رشته حفظ 20 جزء قرآن كريم، مريم سعيدي از منطقه 5 و واحد اراك در رشته حفظ كل قرآن كريم، هاله فيروزي از منطقه 2 و واحد اردبيل در رشته قرائت به روش تحقيق و عائده محبي از منطقه 5 و واحد اراك در رشته قرائت به روش ترتيل حائز رتبه اول شدند.

در بخش شفاهي استادان برادر نيز روح اله راسخي از منطقه یک و واحد كازرون در رشته حفظ 5 جزءقرآن كريم، جاسم شميري از منطقه 6 و واحد اهواز در رشته حفظ 10 جزء قرآن كريم، حميد رضايي از منطقه 5 و واحد خمين در رشته حفظ 20 جزء قرآن كريم، سجاد واعظي از منطقه 10 و واحد شاهرود در رشته حفظ كل قرآن كريم، مرتضي سليماني از منطقه 2 و واحد اروميه در رشته قرائت به روش تحقيق و حميد مجيدي مهر از منطقه 5 و واحد خرم آباد در رشته قرائت به روش ترتيل عناوین برتر را کسب کردند.

هم چنين در بخش دانشجويي و كتبي اين مسابقات ميترا حسين زاده از منطقه 8 و واحد تهران شمال در رشته ترجمه فارسي قرآن اول شد. آقاي مسلم يزداني از منطقه 9 و واحد قوچان در رشته ترجمه قرآن كريم به زبان انگليسي، عبدالامير قاطع زاده از منطقه 6 و واحد سوسنگرد در رشته تفسير قرآن كريم، يوسف محمدي از منطقه 14 و واحد زابل در رشته زندگاني پيامبر، سعيد كياني از منطقه 16 و واحد ياسوج در رشته زندگاني 14 معصوم(ع)، ليلا سليماني سروستاني از منطقه یک و واحد فسا در رشته نهج البلاغه، عليرضا بودخوني از منطقه 16 و واحد دشتستان در رشته حفظ و ترجمه زيارت عاشورا، سيد حليمه موسوي از منطقه یک و واحد شيراز در رشته نماز، صفورا قاسمي از منطقه 5 و واحد دليجان در رشته احكام خواهران و اميرمحمد خسرو از منطقه 4 و واحد شهرضا در رشته احكام برادران مقام هاي اول را كسب كردند.

در بخش شفاهي دانشجويان خواهر، طاهره قاسمي از منطقه 10 و واحد علي آباد كتول در رشته حفظ 5 جزء قرآن كريم، پرنيان عصابخش از منطقه 8 و واحد علوم و تحقيقات در رشته حفظ 10 جزء قرآن كريم، سعيده اشكيل از منطقه 9 و واحد مشهد مقدس در رشته حفظ 20 جزء قرآن كريم، فاطمه شيرازي از منطقه 8 و واحد تهران پزشكي در رشته حفظ كل قرآن كريم، مريم سمايي از منطقه 12 و واحد كرج در رشته قرائت به روش تحقيق و ثمين كرم از منطقه 11 و واحد كرمانشاه در رشته قرائت به روش ترتيل اول شدند.

در بخش شفاهي دانشجويان پسر نيز صادق مزرعه فرد از منطقه 6 و واحد سوسنگرد در رشته حفظ 5 جزءقرآن كريم، عبداله مياهي از منطقه 6 و واحد ماهشهر در رشته حفظ 10 جزء قرآن كريم، محمدهادي اسلامي از منطقه 8 و واحد تهران جنوب در رشته حفظ 20 جزء قرآن كريم، عليرضا فيضي از منطقه 8 و واحد تهران جنوب در رشته حفظ كل قرآن كريم، حسين رفيعي از منطقه 17 و واحد لاهيجان در رشته قرائت به روش تحقيق و محمد مهدي انقاليان از منطقه 16 و واحد دشتستان در رشته قرائت به روش ترتيل به عنوان نفرات برتر معرفي شدند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان