کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

جزئیات آزمون دکتری تخصصی در رشته‌های علوم پایه پزشکی / آزمون 18 آبان (6-8-91)

ایران کنفرانس

جزئیات آزمون دکتری تخصصی در رشته‌های علوم پایه پزشکی/ آزمون 18 آبان

همشهری آنلاین:
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از برگزاری آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت در 18 آبان و توزیع کارت آزمون در روزهای 16 و 17 آبان‌ماه جاری خبر داد.

جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با مهر، تعداد داوطلبان شرکت در آزمون دکتری تخصصی رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی، سلامت دهان، دندانپزشکی اجتماعی و مواد دندانی را بالغ بر 5 هزار و 490 داوطلب عنوان کرد و گفت: البته این رقم به منزله تعداد شرکت کنندگان در آزمون نخواهد بود و ممکن است برخی از ثبت نام کنندگان به دلیل نقص مدارک مجوز ورود به جلسه را نداشته باشند.

وی با بیان اینکه تعداد زنان ثبت نام کنندگان در این دوره آزمون دکتری تخصصی علوم پایه بیش از مردان است، افزود: حدود 3 هزار و 350 داوطلب شرکت در این آزمون را زنان تشکیل می دهند.

نسل سراجی با تاکید براینکه آزمون تمامی رشته ها به صورت متمرکز توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در 56 رشته و 8حوزه استانی تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد، اهواز، کرمان و کرمانشاه انجام می‌شود، گفت: در تهران این آزمون در حوزه های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه توزیع کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی و در روزهای 16 و 17 آبان ماه صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: زمان برگزاری آزمون 18 آبان ماه خواهد بود و اسامی داوطلبانی که در آزمون کتبی حد نصاب نمره لازم را کسب کرده باشند به تعداد دو برابر ظرفیت برای آزمون شفاهی و مصاحبه و نیز انتخاب محل تحصیل، 27 آذرماه اعلام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه زمان برگزاری آزمون مرحله دوم که شامل آزمون شفاهی و مصاحبه می‌شود نهم دی ماه خواهد بود، گفت: اعلام نتایج نهایی نفرات برگزیده این آزمون پس از اعمال 70 درصد نمره کتبی و 30 درصد نمره مصاحبه، چهارم بهمن ماه خواهد بود.

نسل سراجی ادامه داد: از آنجایی که زمان طولانی برای ویرایش و رفع نقص مدارک برای داوطلبان درنظر گرفته شده بود داوطلبی که دچار نقص مدارک باشد از شرکت در آزمون محروم می‌شوند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان