عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

هزینه تحصیل دانشجویان خارجی در کشورهای انگلیسی زبان (9-8-91)

ایران کنفرانس

هزینه تحصیل دانشجویان خارجی در کشورهای انگلیسی زبان

دانشجویان انگلیسی نسبت به گذراندن تحصیلات خود در این کشور در مقایسه با ادامه تحصیل در کشورهای دیگر دچار شک و تردید شده‌اند، زیرا تحقیقات بانک «اچ اس بی سی» انگلیس نشان می‌دهد تنها کشورهای استرالیا، آمریکا و کانادا از نظر هزینه‌های تحصیلی برای دانشجویان انگلیسی گران‌تر هستند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، میانگین هزینه تحصیل برای یک دانشجوی انگلیسی در سال تحصیلی 2013-2012 حدود 15.586 یورو تخمین زده می‌شود که این رقم شامل 8.894 یورو جهت شهریه و 6.692 یورو هزینه‌های روزمره زندگی است.

بنابر اعلام پایگاه خبری تلگراف، هزینه‌های تحصیلی در کانادا با وجود افزایش اخیر بهای بلیط برگشت هواپیما به مقصد انگلیس، تنها اندکی گرانتر از هزینه‌های تحصیلی در کشور انگلیس است. در مجموع هزینه تحصیل یک دانشجوی انگلیسی در کانادا در سال تحصیلی 2013-2012 مشتمل بر هزینه‌های زندگی، شهریه و بلیط هواپیما 15670 یورو خواهد شد.

جیمز یرکس، مدیر بخش ارزی بانک اچ اس بی سی، می‌افزاید: در حالیکه اغلب دانشجویان به دنبال ادامه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان هستند، تحقیقات ما نشان می‌دهد که این کشورها در زمره کشورهای پرهزینه برای ادامه تحصیل هستند.

دانشجویان انگلیسی در سال تحصیلی جاری باید مبلغ 9000 یورو در سال برای شهریه پرداخت کنند. این در حالی است که دانشجویان انگلیسی در مقایسه با دانشجویان کشورهای اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی که تحصیل رایگان یا سوبسید دریافت می‌کنند، باید مبالغ بسیار سنگین‌تری پرداخت کنند. تمامی کشورهای دیگری که در این مطالعه هزینه‌ تحصیلی آنها نسبت به انگلیس بررسی شد شامل کشورهای دانمارک، فرانسه، آلمان، فنلاند، هلند، نروژ و سوئد، دارای شرایط تحصیلی بسیار ارزانتری هستند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان