کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

ششمین جشنواره ملی بهار با موضوع «تولید ملی و حمایت سرمایه ایرانی» برگزار می‌شود (10-8-91)

ایران کنفرانس

ششمین جشنواره ملی بهار با موضوع «تولید ملی و حمایت سرمایه ایرانی» برگزار می‌شود

دبیر اجرایی ششمین جشنواره ملی بهار در نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها با اشاره به تاریخچه برگزاری این جشنواره، گفت: این جشنواره با محوریت دانشجویان، اساتید و حوزه علمیه و دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» ایسنا، نقدی زاده با بیان اینکه تحقق گفتمان در مورد شعار سال در سطح دانشگاه‌ها از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است، اظهار کرد: پنجمین جشنواره ملی بهار با حضور 14 هزار دانشجو در سال گذشته برگزار شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره امسال با موضوع «تولید ملی و حمایت سرمایه ایرانی» برگزار خواهد شد، خاطر نشان کرد: تقویت اهتمام آحاد دانشگاهیان نسبت به نقش خود و تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، هدف کلی برگزاری این جشنواره است.

دبیر اجرایی ششمین جشنواره ملی بهار مسابقه کتابخوانی، مقاله‌نویسی، ایده‌پردازی، فیلم کوتاه و نشست‌های هم‌اندیشی را از محورهای این جشنواره عنوان کرد و افزود: پیش‌بینی شده است که 110 نشست در 44 دانشگاه جهاد دانشگاهی سراسر کشور تا اسفند ماه برگزار شود.

وی با بیان اینکه هزینه برگزاری پنجمین دوره جشنواره، 140 میلیون تومان شده است، تصریح کرد: مقرر شده بود که حدود 70 میلیون تومان هزینه این جشنواره توسط دیگر دستگاه‌ها پرداخت شود که فقط دانشگاه علمی کاربردی به طور کامل سهم خود را پرداخت کرده است.

دبیر اجرایی ششمین جشنواره ملی بهار افزود: پیش‌بینی می‌شود با توجه به برگزاری 110 نشست در این دوره از جشنواره، بیش از 170 میلیون کمک هزینه ششمین دوره برگزاری جشنواره جمع آوری شود، امید است که دستگاه‌ها و معاونت فرهنگی وزارت علوم در این زمینه همکاری خوبی داشته باشند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان