عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

همایش"اندیشه راهبردی زن و خانواده" در دانشگاه شهید چمران برگزار می‌شود (11-8-91)

ایران کنفرانس

همایش اندیشه راهبردی زن و خانواده در دانشگاه شهید چمران برگزار می‌شود

همایش «اندیشه راهبردی زن و خانواده» دی ماه سال جاری در اهواز و به میزبانی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید چمران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، فراخوان دریافت مقاله برای همایش "اندیشه راهبردی زن و خانواده" منتشر شد و مهلت ارسال آثار تا 20 آذر ماه تعیین شده است.

محورهای ذکر شده در فراخوان این همایش در دو بخش الگوی زندگی اسلامی ایرانی و عدالت جنسیتی دسته‌بندی شده است.

"جایگاه، اهمیت و مفهوم سبک زندگی"، "نقش زن، خانواده و جامعه در شکل گیری سبک زندگی اسلامی ایرانی"، "بایدها و نبایدهای سبک زندگی، تعامل و سلامت خانوادگی"، "تاثیر رسانه‌ها در الگوسازی و سبک زندگی"، "آسیب شناسی سبک زندگی در قومیت‌های مختلف استان خوزستان"، "زن، معنویت حفظ عفت و حیای فردی، اجتماعی و ارتباط آن با سبک زندگی"، "تعداد فرزندان و تعدد زوج‌ها در الگوی زندگی اسلامی ایرانی با محوریت مسایل استان خوزستان"، "جایگاه آموزش و اشتغال زنان در سبک زندگی اسلامی ایرانی" و "نقش خانواده‌های خوزستانی در بحران‌های مختلف" ازجمله محورهای تعیین شده در بخش الگوی زندگی اسلامی ایرانی است.

همچنین "بررسی عدالت جنسیتی و تساوی حقوق زن و مرد"، "دیدگاه علوم نظری به عدالت جنسیتی"، "تفاوت عدالت جنسیتی با برابری جنسیتی در عرصه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و خانوادگی"، "عدالت جنسیتی و نقش رسانه ها، قانون، دستگاه های اجرایی و عوامل فرهنگی و اجتماعی"، "عدالت جنسیتی و سلامت و بهداشت جسمی و روانی زنان استان خوزستان"، "جایگاه حکومت و قانون در بهبود عدالت جنسیتی در استان خوزستان (مزایا و خلاء ها)"، "راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی در حوزه مسایل جنسیتی در استان خوزستان" و "تاثیر آموزه های دینی در بهبود عدالت جنسیتی اقوام مختلف در استان خوزستان" ازجمله محورهای تعیین شده در بخش عدالت جنسیتی است.

علاقمندان به شرکت در این همایش می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید چمران مراجعه کنند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان