کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد+متن کامل بخشنامه (11-8-91)

ایران کنفرانس

انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد+ متن کامل بخشنامه

خبرگزاری آنا: بخش­نامه انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور به واحدهای داخل کشور دانشگاه آزاد از سوی فرهاد دانشجو رییس دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، متن کامل بخش­نامه انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور به واحدهای داخل کشور دانشگاه آزاد اسلامی به شرح ذیل است:

با عنایت به شرایط کنونی و ضرورت همراهی برای حل معضل فعلی ادامه تحصیل دانشجویان ایرانی خارج از کشور و برطرف کردن دغدغه های خانواده های محترم آنها پیرو مصوبات شورای پذیرش دانشجویان ایرانی خارج از کشور و مصوبه هیات رئیسه دانشگاه مورخ 8/8/91 امکان ادامه تحصیل دانشجویان ایرانی خارج از کشور در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در داخل کشور به شرح زیر فراهم می گردد:

1- دانشجویان ایرانی خارج از کشور مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته که در یکی از دانشگاههای معتبر خارج از کشور در حال تحصیل هستند می توانند به یکی از واحدهای مشخص شده دانشگاه آزاد اسلامی داخل کشور( به غیر از استانهای تهران و البرز) در همان رشته معرفی شوند. ادامه تحصیل این قبیل دانشجویان در ترم های بعدی مشروط به رضایتمندی علمی و عمومی وفق مقررات و آئین نامه ها می باشد.

2- دانشجویان ایرانی خارج از کشور مقاطع کارشناسی ارشد که در یکی از دانشگاههای معتبر خارج از کشور در حال تحصیل هستند می توانند به یکی از واحدهای بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی داخل کشور جهت ادامه تحصیل در همان رشته و گرایش معرفی شوند.ادامه تحصیل این قبیل دانشجویان در ترم ها بعدی مشروط به رضایتمندی علمی و عمومی وفق مقررات و آئین نامه ها می باشد.

تبصره 1 : ظرفیت پذیرش این قبیل از دانشجویان برای دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد حداکثر ده درصد ظرفیت پذیرش سال 91 در هر رشته محل تعیین می گردد.

تبصره 2 : شهریه دانشجویان به شرح زیر تعیین می گردد:

 

در مقطع کاردانی میزان شهریه 40درصد کمتر از شهریه دانشجویان مشابه در واحدهای بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی در داخل کشور

در مقطع کارشناسی ناپیوسته میزان شهریه 35درصد کمتر از شهریه دانشجویان مشابه در واحدهای بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی در داخل کشور

در مقطع کارشناسی پیوسته میزان شهریه 25درصد کمتر از شهریه دانشجویان مشابه در واحدهای بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی در داخل کشور

در مقطع کارشناسی ارشد میزان شهریه برابر شهریه دانشجویان مشابه در واحدهای بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی در داخل کشور

 

تبصره 3 : آغاز تحصیل دانشجویان از آغاز ترم بهمن سال تحصیلی 92-91 تعیین می گردد و در موارد خاص با موافقت واحد مربوطه می توانند در ترم مهرماه 92-91 نیز ثبت نام نمایند.

تبصره 4 : دانشجویان دوره­های کارشناسی ارشد که در واحدهای بین الملل ثبت نام می نمایند می توانند در واحدهای دیگر دانشگاه آزاد اسلامی (به غیر از استان تهران و البرز) وفق مقررات میهمان شوند و ادامه میهمانی دانشجویان در ترم های بعدی مشروط به رضایتمندی از عملکرد علمی و عمومی آنها است.

تبصره 5: پس از جمع آوری تقاضاهای دانشجویان، شورای جذب دانشجویان ایرانی خارج از کشور در خصوص اعتبار علمی دانشگاه محل تحصیل متقاضی در خارج از کشور و هم خوانی واحدهای گذرانده شده در رشته و گرایش تحصیلی و توانمندی و سطح علمی دانشجویان متقاضی، بررسی و ارزیابی لازم را می نماید و بر این اساس یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی را برای ادامه تحصیل متقاضی معرفی می کند. انتقال این افراد از واحدهای تعیین شده به واحدهای دیگر تا پایان تحصیل ممنوع است.

تبصره 6 : مواردی که در این بخشنامه مشخص نشده است حسب مورد در شورای پذیرش دانشجویان ایران خارج از کشور بررسی و با تایید رئیس دانشگاه تصمیم گیری می شود.

این بخشنامه در دو ماده و شش تبصره تصویب و جهت اجرا ابلاغ می شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان