کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

افتتاح مجهزترین ساختمان پژوهشکده نانوی کشور در دانشگاه کاشان (13-8-91)

ایران کنفرانس

افتتاح مجهزترین ساختمان پژوهشکده نانوی کشور در دانشگاه کاشان

رئیس دانشگاه کاشان از افتتاح و بهره‌برداری نخستین، مجهزترین و بزرگترین ساختمان پژوهشکده نانو کشور در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر عباس کتابی گفت: این پژوهشکده به مساحت چهار هزار و 700 متر مربع در سه طبقه در این دانشگاه ساخته شده است.

وی، بخش اداری، کلاس، اتاق‌های اساتید، آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، کتابخانه و مرکز کامپیوتر را از جمله امکانات ساختمان پژوهشکده نانو دانشگاه کاشان ذکر کرد و افزود: این پژوهشکده با اعتبار 40 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی در آینده نزدیک در این دانشگاه به بهره‌برداری می‌رسد.
کتابی، پژوهشکده نانوی دانشگاه کاشان را نخستین پژوهشکده نانوی کشور برشمرد و اظهار داشت: در این پژوهشکده در حال حاضر 200 دانشجو در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های نانوشیمی، نانوفیزیک، نانومکانیک، نانومهندسی شیمی و نانوالکترونیک به تحصیل مشغول هستند.
وی خاطر نشان کرد: با افتتاح این ساختمان ظرفیت رشته های تحصیلات تکمیلی فناوری نانو افزایش می یابد و انجام کارهای پژوهشی بنیادی و کاربردی نیز توسعه بیشتری خواهد یافت.
رئیس دانشگاه کاشان به کسب رتبه هشتم فناوری نانو این دانشگاه در بین دانشگاه های کشور اشاره کرد و یادآورشد: این پژوهشکده در جشنواره های مختلف نانو رتبه های نخست تا سوم را در سال های گذشته به خود اختصاص داده است.
وی تلاش در جهت افزایش توان و اطلاعات علمی و کاربردی کشور در زمینه نانوفناوری، تربیت نیروی انسانی متخصص در سطح کارشناسی ارشد و دکتری، تلاش در جهت تجاری سازی نتایج تحقیقات نانوفناوری و ارائه راهکارهای علمی و عملی و ترویج استفاده از نانوفناوری در توسعه صنعتی و فناوری کشور را از جمله اهداف تاسیس ایجاد پژوهشکده فناوری نانو دانشگاه کاشان ذکر کرد.
کتابی یادآورشد: ماموریت ویژه پژوهشکده نانو دانشگاه کاشان، ارتقای راندمان سلول های خورشیدی و بهره گیری از تازه ترین پیشرفتهای علمی و تحقیقاتی در کلیه مراحل پژوهشی به منظور توسعه علمی و اقتصادی کشور است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان