کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

معاون وزیر علوم: تجمیع دانشگاه‌های صنعتی پایتخت در دستور کار وزارتخانه نیست (14-8-91)

ایران کنفرانس

معاون وزیر علوم: تجمیع دانشگاه‌های صنعتی پایتخت در دستور کار وزارتخانه نیست

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: موضوع ادغام 4 دانشگاه صنعتی پایتخت، در دستورکار وزارت علوم قرار ندارد و با روسای این دانشگاه‌های صنعتی نیز صحبتی صورت نگرفته است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر حسین نادری منش ظهر امروز در نشست خبری که در محل وزارت علوم برگزارشد، در خصوص پیشنهاد مطرح شده مبنی بر ادغام 4 دانشگاه صنعتی تهران (صنعتی شریف، امیرکبیر، علم و صنعت و خواجه نصیر) گفت: این موضوع تنها یک مثال بود که در جلسه نشست روسای دانشگاه‌های غیرانتفاعی مطرح شد و این موضوع در دستور کار وزارت علوم قرار ندارد و با روسای این دانشگاه‌های صنعتی نیز صحبتی صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه در نشست روسای دانشگاه‌های غیرانتفاعی بحث تجمیع برخی از موسسات غیرانتفاعی مطرح شد، اظهار کرد: بدین نحو که موسسات کوچک غیرانتفاعی با یکدیگر تجمیع و تحت یک موسسه باکیفیت به فعالیت خود ادامه دهند.

وی با اشاره به فعالیت 2300 موسسه مختلف در آموزش عالی کشور، گفت: این موسسات به دلیل کوچک بودن ممکن است برون دادشان خیلی شاخص نباشد اما رشد علمی ایران در دنیا شاخص است و در صورتی که این موسسات با یکدیگر تجمیع شوند میزان تولید علم کشور بسیار افزایش خواهد یافت.

معاون آموزشی وزیر علوم افزود: در نشست روسای دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی با ذکر مثالی در خصوص تجمیع دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران در وزارت بهداشت این مثال نیز مطرح شد که دانشگاه‌های صنعتی تهران نیز می‌توانند تحت یک دانشگاه صنعتی بزرگ و با 4 پردیس جداگانه فعالیت کنند که البته این موضوع تنها یک مثال بوده و در دستور کار وزارت علوم قرار ندارد.

نادری منش در خاتمه خاطرنشان کرد: موضوع تجمیع دانشگاه‌های صنعتی تهران اگر قرار باشد مطرح شود باید تحت کمیته‌های مجزایی مورد بررسی قرار گیرد و درحال حاضر نیز هیچ صحبتی با روسای این دانشگاه‌ها انجام نشده است.

 

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان