مهلت ثبت نام دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد تمدید شد (1401/1/1)

ایران کنفرانس

مهلت ثبت نام دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد تمدید شد

سازمان سنجش از تمدید مهلت ثبت نام دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد خبر داد و اعلام کرد: داوطلبان این دوره ها، می توانند از ۱۴ فروردین تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ برای ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۱ (نوبت اول) خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است؛

به اطلاع متقاضیان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۱ (نوبت اول) می‌رساند، با توجه به تعطیلات پیش رو و به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا تاریخ ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند از روز یکشنبه مورخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ لغایت روز شنبه ۲۰ فروردین نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس