کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

نحوه ادامه تحصیل و اخذ مدرک دانشجویان دانشگاه‌های منحل شده اعلام شد (16-8-91)

ایران کنفرانس

نحوه ادامه تحصیل و اخذ مدرک دانشجویان دانشگاه‌های منحل شده اعلام شد

مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد، غیردولتی و غیرانتفاعی وزارت‌علوم با اعلام خبر انحلال چندین موسسه غیرانتفاعی، وضعیت ادامه تحصیل دانشجویان فعلی دانشگاه‌های منحل شده یا در حال انحلال و مدارک فارغ‌التحصیلان این دسته از موسسات را تشریح کرد.

غلامعلی نادری در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، از انحلال چندین موسسه غیرانتفاعی با عناوین آرادان سمنان، امام علی (ع) تهران، دز دزفول، سنایی اصفهان، صنایع و پژوهش قزوین خبر داد و گفت: همچنین موسسات بزرگمهر اصفهان، معصومیه قم، دنا و گچساران نیز در شرایط خاص به سر می‌برند و در صورتی که استانداردهای لازم را رعایت نکنند منحل خواهند شد.

وی درخصوص وضعیت ادامه تحصیل دانشجویان فعلی دانشگاه‌های منحل شده یا در دست انحلال نیز گفت: از آنجاکه انحلال موسسات به تدریج و بعد از اخطارهای مکرر و طی مراحل عدم توسعه و صفر شدن ظرفیت پذیرش صورت می‌گیرد، بنابراین تعداد دانشجویان این موسسات قابل توجه نیست.

نادری افزود: با وجود اندک بودن شمار دانشجویان موسسات غیرانتفاعی درحال انحلال، ترتیبی داده شده که این افراد به نزدیکترین موسسه غیرانتفاعی محل تحصیل منتقل شده و در آنجا ادامه تحصیل دهند.

وی همچنین تاکید کرد: دانش آموختگان موسسات غیرانتفاعی منحل شده‌ نیز مدرک فارغ التحصیلی خود را از همان موسسات دریافت خواهند کرد و مشکلی برای آنها ایجاد نمی‌شود. همچنین دانشجویانی که برای ادامه تحصیل به موسسات غیرانتفاعی دیگر انتقال داده می‌شوند نیز مدرک خود را از موسسه دوم دریافت می‌کنند و نهایتا مدرک فارغ التحصیلی دانش آموختگان موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در هر استان توسط دانشگاه مادر همان استان تایید خواهد شد.

مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد، غیردولتی و غیرانتفاعی وزارت‌علوم با بیان اینکه موسسات غیرانتفاعی به 5 دسته عالی، خوب، متوسط، قابل قبول و ضعیف رتبه‌بندی می‌شوند، گفت: در حال حاضر دارای 343 موسسه غیرانتفاعی هستیم که حدود 320 موسسه از این تعداد، فعال هستند و تاکنون 140 موسسه فرم‌های ارزشیابی برای رتبه‌بندی را تکمیل کرده‌اند.

وی افزود: موسسات تا 10 آذر ماه فرصت دارند تا اطلاعات مربوطه را در وب سایت وزارت علوم وارد کنند و موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی که تا این تاریخ، اطلاعات خود را وارد نکنند در طبقه آخر رتبه‌بندی قرار می‌گیرند.

نادری اظهارامیدواری کرد که نتایج اولیه رتیه دانشگاهها تا پایان سال اعلام شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان