عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی از امروز (16-8-91)

ایران کنفرانس

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی از امروز

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت از امروز 16 آبان ماه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی و به صورت اینترنتی در روزهای 16 و 17 آبان ماه انجام می شود و داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه باید به نشانی http://www.sanjeshp.ir مراجعه کنند.

آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت در 18 آبان برگزار می شود و نتایج اولیه پذیرفته شدگان در این آزمون 27 آذرماه امسال اعلام خواهد شد.

تعداد داوطلبان شرکت در آزمون دکتری تخصصی رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی، سلامت دهان، دندانپزشکی اجتماعی و مواد دندانی بالغ بر 5 هزار و 490 داوطلب عنوان شده که حدود 3 هزار و 350 داوطلب شرکت در این آزمون را زنان تشکیل می دهند.

آزمون تمامی رشته ها به صورت متمرکز توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در 56 رشته و 8حوزه استانی تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد، اهواز، کرمان و کرمانشاه انجام می‌شود و در تهران این آزمون در حوزه های دانشگاه علوم پزشکی و شهید بهشتی برگزار خواهد شد.
اسامی داوطلبانی که در آزمون کتبی حد نصاب نمره لازم را کسب کرده باشند به تعداد دو برابر ظرفیت برای آزمون شفاهی و مصاحبه و نیز انتخاب محل تحصیل، 27 آذرماه اعلام می‌شود که زمان برگزاری آزمون مرحله دوم که شامل آزمون شفاهی و مصاحبه می‌شود نهم دی ماه خواهد بود و اعلام نتایج نهایی نفرات برگزیده این آزمون پس از اعمال 70 درصد نمره کتبی و 30 درصد نمره مصاحبه، چهارم بهمن ماه عنوا شده است.
از آنجایی که زمان طولانی برای ویرایش و رفع نقص مدارک برای داوطلبان درنظر گرفته شده بود داوطلبی که دچار نقص مدارک باشد از شرکت در آزمون محروم می‌شوند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان