کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

حذف سیستم منطقه ای دانشگاه آزاد اسلامی (17-8-91)

ایران کنفرانس

حذف سیستم منطقه ای دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری آنا: معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی از حذف اداره شدن واحدهای دانشگاهی این دانشگاه به صورت منطقه ای خبر داد و گفت: بزودی دانشگاه به صورت هیات امنای استانی اداره خواهند شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند عصر امروز با حضور محمد خجسته معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی، تقوی مدیر کل امور کارکنان دانشگاه، جمعی از مدیران دانشگاه و معاونان دانشگاه پرند در محل دفتر ریاست این واحد برگزار شد.

محمد خجسته معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی در ابتدای این مراسم با قدردانی از همه کسانی که در طول 30 سال به موفقیت این دانشگاه کمک کرده اند گفت: در 30 سال گذشته تصميمات به صورت متمرکز گرفته مي شد که در این روش امکان اینکه تصميمات گرفته شده براي مناطقي مناسب و براي مناطق ديگري نامناسب باشد، بسيار وجود داشت.

خجسته با اشاره به اينکه برنامه ریاست جديد دانشگاه آزاد حرکت از سمت تمرکز به سمت غیرمتمرکز کردن دانشگاه است، گفت: با توجه به وسعت جغرافيايي، تعداد واحدها، مراکز آموزشي سعي بر این است اختيارات بيشتري به هيات امناي استاني بدهيم تا تصميمات در نزديکترين محل و بموقع اتخاذ شود.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد با بیان اینکه حرکت به سمت سیستم غیرمتمرکز زمانبر است، گفت: در این چندماه حضور ساختار کلان سازمانی دانشگاه آزاد از ابتدا مطالعه و تصمیم گرفته شد که بعد از گذشت 30 سال دانشگاه باید به سمت غیرمتمرکز شدن به مروز زمان و طی یک فرایند به پیش برود.

وی از حذف اداره شدن واحدهای دانشگاهی به صورت منطقه ای خبر داد و گفت: بزودی دانشگاه به صورت هیات امنای استانی اداره شده و مناطق حذف می شوند که این موضوع بعد از طی مراحل قانونی در دانشگاه در شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد تصویب قرار گرفته است.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد با بیان اینکه بزودی ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی را در این خصوص خواهیم داشت، گفت: من بعد واحدهای دانشگاهی زیر نظر هیات امنای استانی اداره خواهند شد و هیات امنا متناسب با شرایط هر استان برای دانشگاه ها تصمیم گیری خواهند کرد.

خجسته در ادامه با اشاره به تاکیدات فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص مسائل فرهنگی از ابلاغ ارتقای ساختار دفاتر فرهنگ واحدهای دانشگاهی از هفته آینده خبر داد و افزود: مسائل فرهنگی از اهمیت خاصی برخوردار است که در این خصوص ساختار دفاتر فرهنگ تغییر کرده و همسطح دیگر معاونان رئیس دانشگاه خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد در این 30 سال سه مرحله تکوین، تثبیت و پیشرفت را پشت سر گذاشته است، گفت: اکنون مرحله پیشرفت به عنوان سخت ترین مرحله مطرح است که با وجود رقبای زیاد باید به سمت کیفیت حرکت کنبم که در این راستا معاونت های آموزش و پژوهش و فن آوری نقش مهمی را بر عهده دارند.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد با بیان این نکته که اگر دانشگاه ها کیفیت لازم را نداشته باشند به توجه به رقابت ها دانشجو از دست خواهند داد، تاکید کرد: انتخاب اول دانشجویان در دانشگاه آزاد به شرط کیفیت بالا خواهد بود پس برای رسیدن به این مهم همه باید در راستای ارتقای کیفیت واحد تلاش کنند.

وی در ادامه به برنامه واحدها در راستای ارتقای کیفیت برای جذب دانشجو تاکید کرد و گفت: برای رسیدن به این مهم شرایطی لازم است که از جمله آنها هیات علمی مناسب، آزمایشگاه، نسبت دانشجو به استاد، مسائل پژوهشی، بانک های اطلاعاتی و ... باید مدنظر باشد.

خجسته در پایان سخنان خود با اشاره به انتصاب رئیس واحد پرند گفت: در انتصابات سعی تمام می شود تا افراد از لحاظ علمی بسیار بالا و از اعضای هیات علمی بوده و قدرت اجرایی بالا هم داشته باشند.

وی رضا صداقت را از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد و در مرتبه دانشیاری نام برد و در پایان سخنان خود حکم رئیس دانشگاه آزاد درخصوص رئیس واحد پرند را قرائت و ضمن آرزوی موفقیت به وی اعطا کرد.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی از روسا و مسوولان پیشین واحد پرند که تا این مرحله از دانشگاه خدمت کرده اند قدردانی کرد و گفت: به دلیل حضور نداشتن محمد قمی رئیس سابق واحد پرند به دلیل اینکه زائر بیت الله الحرام بود در مراسمی ضمن تودیع از وی تجلیل خواهد شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان