کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

پذیرش در برخی رشته‌های کنکور 92 براساس سوابق تحصیلی است (17-8-91)

ایران کنفرانس

پذیرش در برخی رشته‌های کنکور 92 براساس سوابق تحصیلی است

رئیس سازمان سنجش از تغییر در پذیرش برخی از رشته های آزمون سراسری 92 خبر داد و گفت: پذیرش در برخی از رشته های کم رقابت کنکور 92 در 3 دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی است.

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با مهر، با اشاره به آخرین تغییرات آزمون سال 92، افزود: آزمون سراسری 92 بر اساس مصوبات کارگروه ماده 4 از نظر اجرایی و منابع سوالات و مواد امتحانی تفاوتی با سال گذشته ندارد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، با تاکید براینکه ضریب سوابق تحصیلی همانند سال گذشته است، اظهار داشت: ضریب تاثیر سوابق تحصیلی همانند سال گذشته 25 درصد در نظر گرفته شده است.

وی از تغییراتی در زمینه پذیرش برخی از رشته ها در برخی دوره های آموزشی خبر داد و خاطر نشان کرد: تنها تغییری که در حوزه آزمون سراسری سال 92 اعمال خواهد شد، بحث پذیرش با سوابق تحصیلی برای یکسری از رشته های تحصیلی دانشگاههای آزاد اسلامی، پیام نور و موسسات غیر انتفاعی است.

وی در این باره توضیح داد: بر اساس مصوبات کارگروه، کمیته ای در سازمان سنجش تشکیل شده است. این کمیته رشته های کم رقابت و یا بی رقابت را بررسی می کند و در نهایت در این دسته از رشته ها پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود.

رئیس سازمان سنجش با اشاره به تعداد رشته ها محلهای آزمون سال 92، اضافه کرد: با توجه به مصوبه اولیه کارگروه در آزمون سال 92 بیش از 30 هزار رشته محل خواهیم داشتیم که قبل از ثبت نام آزمون سراسری سال 92 اعلام خواهد شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان