کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

تحصیل 25 هزار دانشجو از 120 ملیت در دانشگاه جامعةالمصطفی (18-8-91)

ایران کنفرانس

تحصیل 25 هزار دانشجو از 120 ملیت در دانشگاه جامعةالمصطفی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عرافی صبح امروز در چهل و چهارمین همایش معاونان آموزش دانشگاه‌ها در دانشگاه گیلان افزود: دانشگاه جامعة‌المصطفی در بیش از 50 کشور مراکز آموزشی دارد که این دانشگاه برنامه دارد طی 5 آینده مراکز خود را در تمام نقاط دنیا گسترش دهد.

وی با بیان اینکه در دانشگاه جامعة‌المصطفی بیش از 100 رشته گرایش راه‌اندازی شده است تصریح کرد: در حال حاضر 2 هزار محقق و نویسنده به 20 زبان مختلف دنیا در دانشگاه جامعة‌المصطفی ساماندهی شدند که این محققان به انتشار کتب علمی می‌پردازند.

عرافی با بیان اینکه دانشگاه جامعة‌المصطفی در 10 کشور شبکه پژوهشی راه‌اندازی کرده است افزود: این دانشگاه در 10 کشور مختلف شبکه نشر تاسیس و راه‌اندازی کرده است و در مجموع دانشگاه جامعةالمصطفی 350 انجمن علمی، فرهنگی و تربیتی دارد.

رئیس دانشگاه بین‌المللی جامعةالمصطفی خاطر‌نشان کرد: مراکز آموزشی این دانشگاه به سه دسته تقسیم می‌شوند که در برخی از مراکز این دانشگاه تنها فعالیت‌های مربوط به شیعیان انجام می‌شود و در برخی مراکز نیز آموزش‌ها به دیگر مذاهب نیز توجه می‌کنند و در برخی مراکز این دانشگاه مانند مرکز افغانستان شیعیان و سنی‌ها در کنار یکدیگر تحصیل می‌کنند.

وی با اشاره به وجود دانشگاه مجازی در دانشگاه جامعة‌المصطفی گفت: در حال حاضر 5 رشته این دانشگاه با 3 زبان مختلف به صورت مجازی ارائه می‌شود.

عرافی تصریح کرد: برنامه داریم که علاوه بر ارائه دروس مجازی به زبانهای فارس، عربی و انگلیسی این دروس را به زبانهایی مانند فرانسه و اردو نیز به دانشجویان علاقه‌مند ارائه دهیم.

وی بیان داشت:‌ دانشگاه جامعة‌المصطفی حدود 3 هزار دانشجوی مجازی دارد که این دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می‌کنند.

رئیس دانشگاه بین‌المللی جامعةالمصطفی با بیان اینکه بدون ورود حوزه و دانشگاه تولید علمی قوی نمی‌تواند شکل گیرد گفت: کار مهم دانشگاه این است که موج تمدنی اسلامی را در علوم و فناوری‌های مختلف و در تمامی قلمروها منعکس کند.

وی اضافه کرد: یکی از حوزه‌های رقابتی، رقابت دینی با اندیشه‌های خارج از ادیان توحیدی است که باید اندیشه‌های خود را به این جمعیت وارد کنیم.

وی با بیان اینکه حوزه مسیحیت بسیار فعال است و از طریق ابزارهای گوناگون علمی ودانشگاهی فعالیت می‌کند گفت:‌دانشگاهی مانند دانشگاه جامعة‌المصطفی وظیفه به این حوزه رقابتی وارد شده و گفتمان ناب اسلام را به این افراد ارائه کند.

رئیس دانشگاه بین‌المللی جامعةالمصطفی خاطرنشان کرد: در حال حاضر دشمنان سعی می‌کنند اسلامی خشن، لیبرالیسم و وابسته در دنیا ترویج کنند که دانشگاه جامعةالمصطفی به عنوان نهاد بزرگ علمی و حوزی نقش موثری در ارائه اسلام به جهان خواهد داشت.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان