کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

لزوم تأیید اطلاعیه پذیرش دانشجو در پردیس‌ها‌/ نهایی شدن شیوه‌نامه دوره‌های مشترک بین‌الملل (19-8-91)

ایران کنفرانس

لزوم تأیید اطلاعیه پذیرش دانشجو در پردیس‌ها‌/ نهایی شدن شیوه‌نامه دوره‌های مشترک بین‌الملل

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ابوالفضل حسنی، مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی در جمع خبرنگاران گفت: تمامی اطلاعیه‌های مربوط به پذیرش دانشجو در پردیس‌های دانشگاه‌ها باید به تأیید دفتر گسترش آموزش عالی برسد، در صورتی که پذیرش دانشجو مطابق شیوه‌نامه تصویب شده پذیرش دانشجو در پردیس‌های دانشگاهی نباشد هیچ دانشجویی نمی‌تواند در این پردیس‌ها فارغ‌التحصیل شود.

وی افزود: اگر فردی در پردیس دانشگاهی تحصیل کرده و این پردیس از سوی شورای گسترش آموزش عالی مجوز ارائه دوره‌ را نداشته باشد، تحصیل این فرد بی معنا تلقی می‌شود.

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی با اشاره به ابلاغ شیوه‌نامه پذیرش دانشجو در پردیس‌های دانشگاهی، گفت: دانشگاه‌ها تنها از طریق آزمون نیمه متمرکز دکتری می‌توانند دانشجو برای مقاطع دکتری در پردیس‌های دانشگاهی پذیرش کنند.

به گفته حسنی پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس‌های دانشگاهی نیز براساس برگزاری آزمون اختصاصی امکان پذیر خواهد بود.

وی با بیان اینکه 50 درصد ظرفیت پذیرش رایگان دانشجویان روزانه می‌تواند در پذیرش دانشجوی مازاد بر ظرفیت مورد استفاده قرار گیرد، افزود: شهریه‌ای که برای پذیرش دانشجو در پردیس‌های دانشگاهی توسط دفتر گسترش آموزش عالی تعیین شده است به عنوان سقف شهریه به شمار می‌رود و تعیین شهریه پایینتر از اعلام شورای گسترش تنها با تصویب هیئت امنای دانشگاه‌ها امکان پذیر است.

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی بیان داشت: به دانشگاه‌هایی که به ارزیابی مربوط به برگزاری دوره‌های مجازی پاسخ ندهند، اجازه راه اندازی رشته‌های جدید مجازی داده نمی‌شود.

به گفته حسنی نظام نامه برگزاری دوره‌های مجازی و یادگیری الکترونیکی به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است که در این نظام نامه تمامی مراحل ایجاد، پذیرش و مقررات آموزشی این دوره‌ها تشریح شده است.

وی درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و آزمون نیمه متمرکز دکتری، گفت: این آزمون‌ها تغییرات بزرگی ندارند زیرا شیوه‌های گذشته برگزاری این آزمون‌ها مساعد بوده است.

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی اضافه کرد: تنها تغییر آزمون نیمه متمرکز دکتری تجدید نظر در وزن مصاحبه حضوری است.

حسنی تصریح کرد: شیوه‌نامه راه اندازی دوره‌های مشترک بین المللی نهایی شده و برای امضا و ابلاغ به معاون آموزشی وزیر علوم ارسال شده است.

به گفته وی برای نهایی شدن شیوه‌نامه ایجاد شعب مشترک نیز جلسه در هفته آینده در شورای گسترش آموزش عالی تشکیل می‌شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان