کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

مصوبه‌ای برای حل مشکلات ارزی دانشجویان بورسیه بلند مدت (21-8-91)

ایران کنفرانس

مصوبه‌ای برای حل مشکلات ارزی دانشجویان بورسیه بلند مدت

حسن مسلمی نائینی، مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به تشکیل جلسه‌ای با مسئولین اقتصادی کشور پیرامون مشکلات ارز دانشجویی، گفت: در این جلسه با تصمیماتی که در راستای حل مشکلات ارزی دانشجویان اتخاذ شد، بسیاری از مشکلات دانشجویان بورسیه بلندمدت و فرصت مطالعاتی حل خواهد شد.

به گفته وی در این جلسه، محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور، کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، تعدادی از مسئولان اقتصادی کشور و رئیس سازمان امور دانشجویان حضور داشتند.

مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم در پاسخ به این سؤال که چه تضمینی برای عملیاتی شدن این تصمیمات وجود دارد، گفت: وقتی که مسئولین اقتصادی کشور در جلسه حضور داشتند و معاون اول رئیس‌جمهور نیز حضور داشته و پس از بررسی مشکلات، در نهایت تصمیم‌گیری شد، خود تضمین است؛ چرا که این تصمیم تنها وزارت علوم نبوده است.

وی در پاسخ به سؤالی درباره لزوم هدفمند شدن دانشجویان بورسیه نیز اظهار داشت: برای بورس یک دانشجو به خارج کشور ابتدا نیاز به بررسی وضعیت فرد در کمیته‌های تخصصی و علمی است و پس از اینکه رساله دکترای متقاضی بورس در کمیته تخصصی تعریف شد، به خارج از کشور اعزام می‌شود.

مسلمی با بیان اینکه این کمیته از مدتها قبل راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: وزارت علوم تنها دانشجویان مقطع دکتری را بورسیه می‌کند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان