کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

ابلاغ آیین نامه اقتصاد مقاومتی به دانشگاهها (22-8-91)

ایران کنفرانس

ابلاغ آیین نامه اقتصاد مقاومتی به دانشگاهها

آیین نامه اقتصاد مقاومتی در قالب توافق نامه ای 4 جانبه به گفته معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها به تمام دانشگاههای کشور ابلاغ شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مجید قریشی صبح امروز در نشست خبری با اعلام این خبر اظهار داشت: آیین نامه تبیین اقتصاد مقاومتی با همکاری وزارتخانه های علوم، بهداشت، دانشگاه آزاد و نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها در قالب توافق نامه ای 4 جانبه به دانشگاههای کشور ابلاغ شد.

وی ادامه داد: این آیین نامه به منظور ایفای نقش دانشگاهها در اقتصاد مقاومتی توسط معاونان فرهنگی این 4 نهاد در اختیار دانشگاههای کشور قرار گرفت.

معاون فرهنگی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها به اهداف ترسیم شده در این آیین نامه اشاره کرد و گفت: هدایت فضای دانشگاه ها به سوی مسایل اصلی کشور در حوزه اقتصاد و صنعت، استفاده از ظرفیت جریان دانشجویی برای برداشتن موانع در حوزه های فوق با تاکید بر مطالبه گری تخصصی، تقویت کارآمدی دانشگاه ها در حل مشکلات روز کشور، ایجاد روحیه جهادی و تلاشگرانه در دانشجویان و اساتید در عرصه جنگ اقتصادی، پیگیری و تحقق مطالبات رهبری در خصوص جهاد اقتصادی و حمایت از تولید ملی و ارتباط دانشگاه و صنعت کشاورزی و تجهیزات پزشکی، جهت گیری هدفمند و کاربردی تحقیقات و پژوهش های دانشگاهی و تببین اقتصاد مقاومتی و راههای برون رفت از تحریم های دشمن مهمترین اهداف این آیین نامه است.

به گفته این مقام مسئول، دو کمیته استادان و دانشجویی در دانشگاهها به منظور تبیین این آیین نامه و اهداف ترسیم شده برای اقتصاد مقاومتی در دانشگاههای کشور تشکیل شده است.

حجت الاسلام قریشی در خصوص این کمیته ها، گفت: در کمیته استادی، استادان دانشگاهها، بسیج اساتید با ریاست مدیریت دانشگاه فعالیت می کنند، در کمیته دانشجویی نیز تمام تشکلهای دانشجویی و انجمن های علمی در دانشگاهها با همکاری مدیریت دانشگاهها حضور دارند.

وی تاکید کرد که جهت دهی به پایان نامه های دانشجویان یکی از اهداف ابلاغ آیین نامه مذکور بوده است.

معاون فرهنگی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها با ابراز گله مندی از جهت دار نبودن پایان نامه های دانشجویی اظهار داشت: برخی از پایان نامه های دانشجویی ناظر به نیازها و اولویتهای ما و پاسخگوی نیازهای کشور نیست.

حجت الاسلام قریشی با تاکید بر اینکه دانشگاهها باید در زمینه اقتصاد مقاومتی حضور جدی داشته باشند اعلام کرد که نهاد در این زمینه دانشگاهها را یاری خواهد کرد.

به گفته وی، دفاتر نهاد در استانها در همین زمینه جلساتی تشکیل می دهند که نخستین جلسه عصر امروز در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان