کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

ایجاد 9 رشته جدید دکترا در دانشگاه پیام نور اصفهان (23-8-91)

ایران کنفرانس

ایجاد 9 رشته جدید دکترا در دانشگاه پیام نور اصفهان

رییس دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: تا پایان سال جاری 18 رشته کارشناسی ارشد و 9 رشته دکترا به رشته‌های دانشگاه پیام نور استان اصفهان افزوده می‌شود.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در اردستان، محمد فضیلتی در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با بیان اینکه100 هزار دانشجو در 44 مرکز و واحد دانشگاه پیام نور در استان به فراگیری علم مشغولند، اظهار کرد: 350 عضو هیات علمی و 3300 استاد حق التدریس در این دانشگاه مشغول به‌کار هستند.

وی با بیان اینکه وظیفه این دانشگاه تبدیل علم به عمل است، گفت: در افق توسعه دانشگاه مقرر شده دانشجویان و اساتید باید پژوهش محور بوده و در جهت ارتقاء دانشگاه گام بردارند.

رییس دانشگاه پیام نور اصفهان افزود: در استان اصفهان تنها در سه مرکز اصفهان، اردستان و تیران کلنگ احداث دانشکده فنی به زمین زده شده و تا پایان امسال دانشکده فنی دانشگاه پیام نور اردستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

فضیلتی به برنامه‌ریزی جهت ارتقاء تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور اصفهان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر یک رشته دکتری در این دانشگاه تدریس می‌شود که تا پایان سال 9رشته دکتری دیگر به آن اضافه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه از زحمات پیمان آقایی رییس سابق دانشگاه پیام نور اردستان تجلیل به‌ عمل آمد و مجید درودیان به عنوان رییس دانشگاه پیام نور اردستان منصوب شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان