کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

درس «دانش خانواده» جایگزین «تنظیم خانواده» شد (25-8-91)

ایران کنفرانس

درس «دانش خانواده» جایگزین «تنظیم خانواده» شد

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر تبدیل درس «تنظیم خانواده» به «دانش خانواده» خبر داد و گفت: در درس دانش خانواده به تمامی ابعاد خانواده از جمله همسرداری، پرورش فرزند، مباحث قبل از ازدواج، ازدواج، بعد از ازدواج و همچنین به مباحث مختلف اعتقادی، عاطفی، فرهنگی، معیشتی و غیره توجه شده است.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر مخبر دزفولی روز پنجشنبه در حاشیه مراسم سومین گردهمایی روسای دانشگاه‌ها در جمع خبرنگاران، افزود: بر اساس مطالعات و مباحث کارشناسی صورت گرفته، رویکردهای اساسی کشور به سمت جلوگیری از کاهش نرخ باروری است که این موضوع نیز تحت عنوان «جمعیت اصلاح شده» و مباحث اصلاحی در درس دانش خانواده لحاظ شده است.

وی با بیان اینکه درس تنظیم خانواده نواقصی داشت که طی آن بخشی از ابعاد خانواده نادیده گرفته و یا نسبت به آن کم توجهی شده بود، گفت: این مباحث منجر شد که به سمت تهیه و تدوین و سپس تصویب درسی تحت عنوان «دانش خانواده» حرکت کنیم.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه در خصوص گذشت دو سال از برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری و بازنگری این آزمون، گفت: در این راستا گزارشی از مجموعه آموزش عالی در حال دریافت هستیم و در همین راستا جلسات مشترکی در دبیرخانه تشکیل شده که امیدواریم با دریافت پیشنهادهای قوی‌تر و بهتر به زودی شاهد نقص‌ کمتر این آزمون باشیم.

مخبر دزفولی همچنین در خصوص بحث حذف کنکور، گفت: در کمیسیون آموزش مجلس این موضوع در دست بررسی است و اگر نیاز باشد شورای عالی انقلاب فرهنگی با مجلس کمک و همفکری خواهد داشت.

 

مصوبات طرح آمایش آموزش عالی در شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی می‌شود

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در خاتمه در خصوص طرح مساله‌ای از سوی یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه مسایل طرح آمایش آموزش عالی باید به تصویب مجلس برسد، گفت: هماهنگی بین شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون مجلس شورای اسلامی وجود دارد و بنا بر این توافق مسائل کلان در شورا بررسی می‌شود و اگر نیاز به قانون باشد در مجلس نیز تصویب خواهد شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان