کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

همايش ملي« آسیب‌ها و فرصت‌های تحریم اقتصادی»در دانشگاه آزاد اسلامي اراك برگزار شد (26-8-91)

ایران کنفرانس

همايش ملي« آسیب‌ها و فرصت‌های تحریم اقتصادی»در دانشگاه آزاد اسلامي اراك برگزار شد

خبرگزاری آنا:همايش ملي «آسیب‌ها و فرصت‌های تحریم اقتصادی» به همت كانون بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامی اراك و با مشارکت دانشگاه‌ها و مراكز علمی در تالار فردوسی دانشگاه آزاد اسلامي اراک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ، این همایش با حضور آيت‌الله دري نجف‌آبادي نماينده ولي فقيه در استان مرکزي و امام جمعه اراک،دکتر ملک‌سلیمانی رئیس مطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی،حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی ایمانی مقدم رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان،حسن غدیری ابیانه، عباس ملک‌حسینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اراک و جمعي از رؤسای دانشگاه‌های استان،اساتيد،صاحب‌نظران،پژوهشگران و دانشجويان برگزار شد.

در ابتداي همايش،محمد علیمرادی دبير همايش ملی «آسيب‌ها و فرصت‌های تحريم اقتصادی»،ضمن ارائه گزارشي از چگونگي برگزاري اين همايش گفت: 360 مقاله از سوي محققان، پژوهشگران و دانشجويان سراسر كشور به دبيرخانه اين همايش دو روزه ارسال شده است.

وی افزود: مقالات توسط صاحب نظران حوزه اقتصادی در قالب كميته علمي مورد بررسي و پايش قرار گرفت و در نهايت 73 مقاله برگزیده شد که در این بین30 مقاله براي ارائه شفاهي و 43 مقاله نيز در قالب پوستر ارائه شد.

دبیر این همایش تصریح کرد:همايش ملی «آسيب‌ها و فرصت‌های تحريم اقتصادی» به منظور بررسی آسيب‌ها و فرصت‌های تحريم اقتصادی در بخش تجارت و حمل و نقل، صنايع كوچك و بزرگ مالی، پولی و بانكداری، پروژه‌ها و طرح‌های توسعه و عمرانی برگزار می‌شود.

محمد علیمرادی یادآور شد:جهاد اقتصادی و تحريم اقتصادی، اقتصاد اسلامی و تحريم اقتصادی، تحريم اقتصادی و وحدت و انسجام ملی، تحريم اقتصادی و حقوق بين الملل، تحريم اقتصادی و اثرات آن بر روابط اقتصادی،سياسی و بين المللی و پدافند غيرعامل و تحريم اقتصادی از محور‌های اين همايش هستند.

در ادامه همایش،عباس ملک‌حسيني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي اراک با اشاره به این که مسئله تحریم‌های اقتصادی یک فرصت برای کشور ما به شمار می‌آید گفت: با عزم و اراده ای ملی،استفاده از نخبگان و محققین برجسته و متخصصان توانمند می‌توان بر نگرانی و ترس از تحریم‌ها غلبه کرد.

رييس دانشگاه آزاد اسلامي اراك گفت: تحریم های اقتصادی فرصتی را برای ما به وجود آورده تا با استفاده از یک برنامه جامع و به کارگیری ظرفیت های مدیریتی،تقسیم وظایف سازمانی،فعال نمودن صنایع راکت در کشور،ساماندهی به قوانین توسط مجلس وجلوگیری از ورودکالاهای بی کیفیت خارجی به تأمین نیاز های خود بپردازیم.

وي افزود: همیشه در تاریخ کشورهایی به رشد و ترقی دست یافته‌اند که با تلاش و پشتکار،سختی‌ها را پشت سر نهاده اند.

وي با بيان اين که کشور ما دارای شریط اقلیمی متنوع وموقعیت جغرافیایی استراتژیک و منابع معدنی منحصر به فردی می‌باشد،افزود:مردم مقاوم و فهیم مملکت جمهوری اسلامی ایران همیشه در چنین شرایطی با پیروی از ولایت فقیه و تحمل مشکلات و کوشش فراوان به نوآوری و شکوفایی و دانشهای نوین دست یافته اند.

عباس ملک‌حسيني اظهار كرد: باید در کنار کاهش درآمدهای نفتی فرهنگ مدیریت مصرف،تعادل در مصرف دوری از تجمل‌گرایی و مصرف گرایی نهادینه گردد تا ایران اسلامی به کشوری مترقی با استانداردهای بین‌المللی مبدل شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان