عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

تشریح مشکلات سازمان سنجش در برگزاری آزمون‌های بین‌المللی (28-8-91)

ایران کنفرانس

تشریح مشکلات سازمان سنجش در برگزاری آزمون‌های بین‌المللی

ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس،‌ درباره اعتراض تعدادی از داوطلبان آزمون GRE، گفت: در زمینه برگزاری آزمون‌های بین‌المللی، سازمان سنجش آموزش کشور با مشکلاتی روبه‌روست، ارسال ارز و گرفتن ارز از سیتم‌های بانکی و بازار آزاد از جمله این مشکلات است.

به گفته وی سازمان سنجش آموزش کشور سعی دارد تا بتواند ارز مبادلاتی بگیرد اما متاسفانه بانک مرکزی همکاری خوبی ندارد و این سازمان تا کنون موفق به دریافت آن نشده است.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان این آزمون از دو طریق می‌توانستند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند، گفت: روش‌های ثبت‌نام یکی خرید کارت اعتباری بین‌المللی و دیگری خرید از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور بود. متاسفانه به دلیل مشکلات موجود ارزی، در انتقال هزینه افرادی که به روش دوم و از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کرده‌ بودند، مشکلاتی به وجود آمد و برهمین اساس ارسال اسامی تاخیر داشت و این اقدام بیشتر شامل افرادی شده بود که در ثبت‌نام تاخیر داشتند.

به گفته وی حدود 177 نفر دچار این مشکل شده‌اند و سازمان سنجش نیز تا آخرین دقایق سعی خود را برای حل این مشکل کرد اما به نتیجه نرسید.

خدایی خاطرنشان کرد: آزمون GRE در سطح لیسانس و بیشتر براساس سنجش استعداد تحصیلی داوطلبان است و داوطلبان نمی‌توانند بدون ارایه آن از دانشگاه‌های خارجی پذیرش دریافت کنند.

وی در خاتمه اظهار داشت: آزمون بعدی در اوایل بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود و داوطلبان جامانده می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام کنند در غیر این صورت می‌توانند با مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به دریافت پول خود اقدام کنند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان