عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

برگزاری "همایش ملی دستاورد های نوین در تولید گیاهان با منشاء روغنی" در واحد بجنورد (29-8-91)

ایران کنفرانس

برگزاری "همایش ملی دستاورد های نوین در تولید گیاهان با منشاء روغنی" در واحد بجنورد

خبرگزاری آنا: "دومین همایش ملی دستاوردهای نوین در تولید گیاهان با منشاء روغنی" در تالار فرهيختگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار علمی پژوهشی آنا در بجنورد؛ ابوالحسن مبین معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد و دبیر "دومین همایش ملی دستاوردهای نوین در تولید گیاهان با منشاء روغنی" گفت: لزوم خودکفایی در تولید دانه های روغنی در سطح کشور کاملا مشخص شده است. روشن شدن این موضوع، ضرورت و بررسی امکانات موجود کشور در این زمینه و برنامه ريزي هاي دقیق و جامع برای توسعه کشت دانه های روغنی را بیش از گذشته مورد تاکید قرار داده است.

مبین در ادامه اظهار داشت: با توجه به این امر که ظرفیت های لازم در جهت افزایش تولید گیاهان با منشا روغنی، فرآوری، روغن کشی و تصفیه روغن وجود دارد؛ مسلما می توان با برنامه ریزی هاي دقیق و كارشناسانه و به كارگيري بهینه امکانات و توانایی های موجود، تولیدات داخلی در این زمینه را افزایش داد و میزان وابستگی كشور به واردات روغن را کاهش داد.

وی با اشاره به محورهای اصلی همایش افزود: به زراعی، به نژادی، گیاه پزشکی، مدیریت تعاون و صنایع تبدیلی و غذایی 5 محور اصلی این همایش است که تغذیه بهینه گیاهی در تولید دانه های روغنی، مباحث نوین در زراعت تولید گیاهان دارویی، جایگاه تولید و بهره وری از گیاهان غنی در تناوب زراعی و اصلاح شرایط خاک از جمله اهداف اصلی برگزاری این همایش است.

مبین از ارسال بیش از 240 مقاله پژوهشی خبر داد و گفت: از این تعداد مقاله ارسال شده 140 مقاله مورد پذیرش قرار گرفته که 6 مقاله به صورت سخنرانی و مابقی به صورت پوسترارائه شده است كه مقالات پذيرفته شده در مجله علمي- پژوهشي كشاورزي پويا به چاپ خواهد رسيد.

به گزارش آنا: در راستای برگزاری "دومین همایش ملی دستاورد های نوین در تولید گیاهان با منشاء روغنی" کارگاه کاربرد ریزمغذی ها در کشاورزی و ورمی کمپوست برای کارشناسان و پیشرویهای کشاورزی نیز برپا به مدت يك روز در سالن دفاعيه دانشگاه آزاداسلامی واحد بجنورد برگزار گردید.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.



عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان