عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

آغازثبت‌نام آزمون دکتری92/نحوه ارتباط متقاضیان با سازمان سنجش (7-9-91)

ایران کنفرانس

آغاز ثبت نام آزمون دکتری 92/نحوه ارتباط متقاضیان با سازمان سنجش

ثبت‌نام سومین دوره آزمون نیمه متمرکز دکتری آغاز شد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،ثبت‌نام آزمون دکتری 92 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، آغاز شده و متقاضیان برای ثبت‌نام در این دوره از آزمون تا روز یکشنبه (12 آذرماه) مهلت دارند.

هر داوطلب ‌بر اساس ‌علاقه ‌فقط می‌تواند در یک کدرشته‌ امتحانی (متناسب با مدرک فارغ‌التحصیلی)‌، ثبت‌نام‌ و در امتحانات‌ مربوط شرکت‌ کند.

بر اساس این گزارش، هر داوطلب باید در زمان مشخص شده برابر با دستورالعمل مربوطه، مبلغ 31 هزار و 500 تومان به عنوان وجه ثبت‌نام با استفاده از کارت‌های عضو شتاب از طریق سایت سازمان سنجش و یا دیگر روش‌هایی که در اطلاعیه مربوطه اعلام شده، نسبت به پرداخت هزینه ثبت‌نام اقدام کند.

ثبت‌نام متقاضیان فقط وقتی تکمیل شده که در مراحل ثبت نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت نام شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی دریافت شود.

متقاضیان در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل و یا داشتن سوال می توانند به بخش ارتباط با بخش فنی از منوی سمت راست صفحه ثبت‌نام اقدام کنند و یا شماره تلفن 36270061 - 026 و 36270057 - 026 تماس بگیرند. همچنین داوطلبانی که در رابطه با ضوابط رشته‌های امتحانی و همچنین مواد امتحانی و مرتبط بودن رشته های تحصیلی سوال دارند، می توانند با شماره تلفن 88802736-021 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، کارت اینترنتی داوطلبان آزمون دکتری از 13 اسفند ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود و بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، آزمون اختصاصی و دکتری 92 به ترتیب صبح و بعدازظهر روز جمعه (18 اسفند ماه) در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود.

نتیجه اولیه آزمون دکتری به صورت کارنامه در فروردین ماه 92 اعلام می‌شود، بر این اساس داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند، باید بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده در طی روزهای 20 تا 24 فروردین ماه 92 با مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته، نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود به ترتیب تقدم علاقه اقدام کنند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان