کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

سومین همایش ملی تهویه و بهداشت صنعتی برگزار می‌شود (11-9-91)

ایران کنفرانس

سومین همایش ملی تهویه و بهداشت صنعتی برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سومین همایش ملی تهویه و بهداشت صنعتی با هدف توسعه فرهنگ و دانش فنی تهویه صنعتی و بهداشتی و آموزش مؤثر و اقتصادی روش‌‌های طراحی مناسب تهویه صنعتی و بهداشت صنعتی فردا یکشنبه 12 آذرماه در سالن جابربن‌حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

کمک به بهبود وضعیت سلامت کار، ارتقای سطح دانش تهویه صنعتی و گسترش کاربرد و بومی سازی این دانش مهم در کشور، تبادل تجارب در بخش‌های صنعتی و دانشگاهی و معرفی اهمیت دانش تهویه صنعتی به صنایع و سازمان‌های مرتبط مانند وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان محیط زیست و غیره از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

همچنین در این همایش در رابطه با بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهش‌ها، تجربه‌ها و نوآوری‌های علمی و صنعتی از صنایع و دانشگاه‌های کشور و بازتاب مسائل و مشکلات پیش روی صنایع و مراکز علمی و تحقیقاتی در امر اجرای پروژه‌های مرتبط با موضوع تهویه صنعتی نیز بحث و تبادل نظر می‌شود.

مسائل مربوط به سیستم‏های تهویه صنعتی، سیستم‏های تهویه بیمارستانی، بهداشت و سلامت محیط‏های کاری، تهویه فضاهای تمیز، تهویه تاسیسات زیر زمینی، تهویه تونل‏های ریلی، جاده‏ای و مترو، تهویه در معادن، تهویه در گلخانه‏ها و دامداری‏های صنعتی، مقررات و استانداردها، طراحی فن‏ ها و فیلترها، دریچه ‏ها و غبارگیرها نیز در این همایش بررسی می شود.

تهویه مطبوع در صنایع، تجهیزات، تعمیر و نگهداری، طراحی بهینه تجهیزات و کاهش مصرف انرژی، گرمایش و سرمایش صنعتی و بهداشت حرفه‏‌ای از دیگر محورهای مورد بررسی در این همایش است.

شایان ذکر است، سومین همایش ملی تهویه و بهداشت صنعتی تا دوشنبه 13 آذر ادامه دارد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان