کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

راه‌اندازی رشته دکترای علوم‌ کامپیوتر/اجرای برنامه درسی جدید گروه ریاضی از بهمن 92 (12-9-91)

ایران کنفرانس

راه‌اندازی رشته دکترای علوم‌ کامپیوتر/اجرای برنامه درسی جدید گروه ریاضی از بهمن 92

رییس کمیته ریاضی گروه برنامه‌ریزی علوم پایه از راه‌اندازی رشته علوم‌ کامپیوتر در مقطع دکتری برای اولین بار خبر داد و گفت: اصلاحات برنامه درسی علوم کامپیوتر نیز در دست انجام است و تا یک ماه آینده کامل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، احمد پارسیان امروز در نشست خبری تحول و ارتقای محتوای برنامه درسی و آموزشی رشته‌های علوم پایه همچنین از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته‌های ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر از بهمن ماه 92 بر اساس برنامه‌های درسی جدید خبر داد.

وی با بیان اینکه کار بازبینی برنامه‌های درسی مقطع کارشناسی رشته‌های ریاضی و کاربردها،‌ آمار و کاربردها و علوم کامپیوتر از سه سال قبل آغاز شد،‌ اظهار کرد: برنامه مدون آن نیز در این سال‌ها به اجرا گذاشته شده و اولین فارغ‌التحصیلان این دوره‌ها را در سال 92 شاهد خواهیم بود.

وی با اشاره به بازنگری برنامه درسی دکترای آمار،‌ گفت: دکترای آمار از سال 1369 در دانشگاه‌های کشور راه‌اندازی شده بود که اخیرا برنامه درسی آن بازنگری شد.

استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه گروه ریاضی شامل رشته‌های علوم ریاضی، علوم آمار و علوم کامپیوتر است، خاطرنشان کرد: بازبینی برنامه‌های درسی در مقطع کارشناسی ارشد این رشته‌ها در چهار زیرکمیته تخصصی در حال اجرا است.

رییس کمیته ریاضی گروه برنامه‌ریزی علوم پایه جایگاه ایران به لحاظ تولید مقالات علوم ریاضی در سطح بین المللی را رتبه 30 ذکر کرد و گفت: به لحاظ کیفی با وضعیت مطلوب فاصله زیادی داریم هرچند از نظر کمی،‌ پیشرفت هایی حاصل شده است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان