کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

بخشنامه «ادامه تحصیل کارمندان تمام وقت دانشگاه آزاد» ابلاغ شد (13-9-91)

ایران کنفرانس

بخشنامه «ادامه تحصیل کارمندان تمام وقت دانشگاه آزاد» ابلاغ شد

بخشنامه ادامه تحصیل کارمندان تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در این بخشنامه که با امضای محمد خجسته معاون اداری مالی دانشگاه آزاد ابلاغ شده، آمده است: به منظور ارتقای سطح علمی و افزایش انگیزه‌های فعالیت کیفی‌تر و فراهم نمودن امکان ارتقای شغلی، کارمندان تمام وقت(رسمی‌ قطعی، رسمی آزمایشی و قرار دادی کا معین با بیش از سه سال سابقه کار تمام وقت مستمر) دانشگاه آزاد اسلامی با احراز شرایط علمی و عمومی زیر و با رعایت مقررات این بخشنامه و با رعایت کلیه آیین نامه‌های آموزشی، پژوهشی، دانشجویی، اداری و مالی و فرهنگی با کسب مجوز از رئیس واحد یا مرکزی که در آن شاغلند، می‌توانند با اخذ حداکثر دو روز ماموریت آموزشی در هفته به ادامه تحصیل بپردازند.

صلاحیت‌های علمی:

بر این اساس، کارمندان متقاضی ادامه تحصیل باید شرایط علمی شامل داشتن مدرک تحصیلی معتبر ( غیر معادل) در یک مقطع تحصیلی پایین‌تر علمی که به تایید مراجع ذیصلاح رسیده باشد، احراز کنند.

شرایط قبولی و دریافت کمک هزینه تحصیل

گفتنی است داوطلبان باید یکی از شرایط زیر را احراز کنند:

- قبولی برای ادامه تحصیل در دوره‌های حضوری و غیر حضوری و یا مجازی در یک مقطع تحصیلی بالاتر دانشگاهی در یکی از واحدهای غیر بین‌الملل داخل کشور دانشگاه آزاد به غیر از واحد محل اشتغال،با کمک شهریه پنجاه درصد.

- قبولی برای ادامه تحصیل رایگان در دوره‌های حضوری در یک مقطع تحصیلی بالاتر دانشگاهی در یکی از دانشگاه‌های دولتی داخل کشور با تحصیل رایگان.

- قبولی برای ادامه تحصیل غیر رایگان در دوره‌های حضوری، غیر حضوری و یا مجازی در یک مقطع تحصیلی بالاتر دانشگاهی در یکی از دانشگاه‌های معتبر دولتی و غیر دولتی داخل کشور ( غیر از دانشگاه آزاد) با هزینه شخصی.

گفتنی است، صلاحیت‌های عمومی متقاضی ادامه تحصیل وفق مقررات و قوانین موضوعه باید احراز گردیده و به تایید مراجع ذیصلاح دانشگاه برسد.

به گزارش ایسنا، اخذ قبولی (پذیرش معتبر) به عهده متقاضی است و پذیرش در موسسه مجری دوره تحصیلی بر اساس قوانین و مقررات و آیین نامه‌های موجود می‌باشد و این بخشنامه در نحوه ملاک‌های علمی و آیین نامه‌های موجود پذیرش دانشجو تغییری صورت نداده است.

برای جلوگیری از وقفه در فعالیت‌های اجرایی، در هر سال تحصیلی، حداکثر ده درصد کارمندان در یک واحد یا مرکز دانشگاه آزاد اسلامی که دارای صلاحیت‌های علمی و عمومی ذکر شده باشند، میتوانند مجوز ادامه تحصیل در دوره‌های حضوری از رئیس واحد اخذ نمایند. ادامه تحصیل کارمندان در مقاطع تحصیلی بالاتر باید صرفا در رشته‌های مورد نیاز دانشگاه ( به تشخیص رئیس واحد مربوطه) و با اخذ حداکثر دو روز ماموریت آموزشی (تحصیلی ) در هفته باشد.

بر این اساس، کارمندانی که از ماموریت آموزشی استفاده می‌کنند قبل از آغاز تحصیل باید دو برابر مدت تحصیل تعهد خدمت بسپارند.

همچنین کارمندانی که در یکی از واحدهای داخل کشور ( غیربین‌الملل) دانشگاه آزاد اسلامی مجوز ادامه تحصیل دریافت کنند، فقط باید 50 درصد مجموع شهریه ثابت و متغییر در طول هر ترم را پرداخت کنند و پرداخت 50 درصد مابقی بر عهده واحد یا مراکز محل اشتغال کارمند می‌باشد. در صورتیکه کارمند در هر ترم مشروط و یا مردود گردد بایدکل هزینه ثابت و متغیر ترم بعدی را شخصا قبل ار آغاز ترم بعدی پرداخت کند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان