عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

راه‌اندازی رشته«مهندسی فناوری ارشد استخراج زغال سنگ»در دانشگاه علمی کاربردی (14-9-91)

ایران کنفرانس

راه‌اندازی رشته«مهندسی فناوری ارشد استخراج زغال سنگ»در دانشگاه علمی کاربردی

شورای برنامه‌ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی، مشخصات کلی، سرفصل و ریز محتوای برنامه درسی دوره مهندسی فناوری ارشد استخراج زغال سنگ را تصویب کرد.

 

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر رجبعلی برزویی معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: رشته مهندسی فناوری ارشد استخراج زغال سنگ با توجه به نیاز شرکت زغال سنگ ایران و با هدف تولید فناوری بومی در بهینه سازی روش‌های استخراج مکانیزه در معادن زغال سنگ با شیب متوسط تا زیاد با انجام پروژه طراحی، مدلسازی و پیاده سازی سیستم تمام و یا نیمه مکانیزه استخراج زغال سنگ، تهیه و طراحی شده است.

دکتر برزویی افزود: از جمله قابلیت‌ها و توانمندی‌های فنی فارغ‌التحصیلان این دوره می‌توان به توانایی طراحی و پیاده سازی مکانیزاسیون معادن زغال سنگ باتوجه به شرایط معدن، توانایی بازطراحی ماشین‌های مکانیزه استخراج زغال سنگ در دنیا و سفارشی کردن (customize) آن برای اهداف مکانیزاسیون، توانایی بهینه سازی و ارتقای سیستم‌های مکانیزه استخراج زغال سنگ و بومی‌سازی فناوری استخراج مکانیزه زغال سنگ اشاره کرد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: با توجه به توانمندی‌های فوق، فارغ‌التحصیلان این دوره می‌توانند به عنوان طراح استخراج مکانیزه زغال سنگ، طراح سیستم‌های پیشرفته تهویه در استخراج مکانیزه، طراح خدمات فنی آبکشی، برق رسانی‌، روشنایی، هوای فشرده، پایش و ... در سیستم استخراج مکانیزه زغالسنگ و ارزیاب فنی و اقتصادی روش‌های استخراج مکانیزه زغال سنگ در این صنعت جذب شوند.

دکتر برزویی در ادامه اظهار داشت: برخی از دروس تخصصی این دوره شامل بررسی فنی و اقتصادی استخراج زغال سنگ، مکانیک سنگ در لایه‌های رسوبی، تهویه در معادن زغال سنگ، ماشین آلات استخراج زغال سنگ، طراحی مکانیزه کارگاه‌های استخراج و نگهداری در سیستم‌های مکانیزه پیشرفته می‌باشد که در کنار سایر دروس به همراه 18 واحد پروژه ، دستیابی به توانمندی های اشاره شده درحوزه فناوری را فراهم می‌نماید.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان