کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

راه‌اندازی 6 رشته دکتری در دانشگاه ملایر

ایران کنفرانس

راه‌اندازی 6 رشته دکتری در دانشگاه ملایر

رییس دانشگاه ملایر از راه‌اندازی 5 رشته جدید دکترا در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه همدان، بهمن امانی در جمع خبرنگاران شهرستان ملایر اظهار کرد: در سال تحصیلی جاری 17 دانشجوی تحصیلات تکمیلی در مقطع دکترا در رشته‌های عمران سازه، ریاضی کاربردی، ریاضی جبر، فیزیک جامد و محیط زیست پذیرش می‌شوند.

وی یادآور شد: از سال آینده گسترش تحصیلات تکمیلی در رشته‌های علوم انسانی را نیز خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: هم اکنون 24 دانشجوی مقطع دکترا در دانشگاه ملایر مشغول به تحصیل هستند و با پذیرش این 17 نفر و انتقالی برخی از دانشجویان دانشگاههای دیگر و پذیرش دانشجویان خارج از کشور تعداد افراد در مقطع دکترا به 50 نفر خواهد رسید.

امانی افزود: افزایش تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای دانشگاه ملایر اتفاق مبارکی است چرا که مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز در این دانشگاه اعتبار خاصی یافته‌اند و این نشان از قدرت اساتیدی است که در مقطع دکترا تدریس می کنند.

وی ابراز کرد: این موضوع در انتخاب دانشگاه توسط افراد شرکت کرده در آزمون سراسری هم تاثیرگذار است به گونه‌ای که امسال رتبه‌های بالاتری از کنکور سراسری در دانشگاه ملایر پذیرفته شده‌اند و این دانشگاه را اولویت نخست خود قرار داده‌اند.

رییس دانشگاه ملایر معتقد است دانشجویان کشوری که توانسته به پرتاب ماهواره به فضا، شکافتن دل اتم و رسیدن به انرژی هسته‌ای دست یابد نباید برای تحصیلات تکمیلی به دانشگاه‌های کشورهایی که از نظر علمی از ایران پایین‌ترند بروند.

امانی از تدریس و فعالیت بیش از 100 استاد دارای مدرک PHD در این دانشگاه خبر داد و گفت: این اساتید علاوه بر آموزش و تعلیم به دانشجویان مقطع دکترا در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی نیز تدریس می‌کنند.

وی با اشاره به پیشرفت سریع دانشگاه ملایر در کشور اظهار کرد: این دانشگاه در ابتدای دولت نهم با 700 دانشجو، 13 مربی و هفت رشته تحصیلی مانند یک دبیرستان بود.

رییس دانشگاه ملایر اذعان کرد: در پایان دولت دهم و در فرصتی هشت ساله، این دانشگاه با 50 رشته کارشناسی، 25 رشته کارشناسی ارشد و شش هزار دانشجو به دانشگاهی درجه دو در کشور تبدیل شد و راه پیشرفت در آن هنوز ادامه دارد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان