عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

پذیرش بدون کنکور 3هزار رشته محل دانشگاه آزاد/ تسهیلات بورسیه برای مربیان عضو هیئت علمی (14-9-91)

ایران کنفرانس

پذیرش بدون کنکور 3هزار رشته محل دانشگاه آزاد/ تسهیلات بورسیه برای مربیان عضو هیئت علمی

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد از موافقت وزارت علوم مبنی بر پذیرش بدون کنکور 3هزار رشته محل دانشگاه آزاد خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه نشست هم اندیشی نخبگان و استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان، با بیان اینکه از سه ماه قبل اعلام کرده بودیم که در همه رشته‌های کارشناسی و کاردانی امکان پذیرش دانشجو بدون آزمون را داریم، اظهار داشت:‌ به دلیل تقاضای زیاد در بعضی از رشته‌ها، وزارت علوم تنها پذیرش بدون کنکور در 3 هزار رشته محل موافقت کرد که امیدواریم با ابلاغ شدن به موقع این مسئله از بهمن ماه آن را اجرایی کنیم.

دانشجو ادامه داد:‌ ما در تلاش هستیم تا بتوانیم با کسب مجوزهای لازم از مهر ماه سال 92 در بقیه رشته‌هایی پذیرش دانشجو را بدون آزمون انجام دهیم ، التبه این مسئله تنها برای مقطع کارشناسی است زیرا در کارشناسی ارشد و دکتری به دلیل میزان بالای تقاضا فعلا امکان انجام چنین کاری را نداریم.

رئیس دانشگاه آزاد در مورد مدرک دانشجویان واحدهای علوم وتحقیقات شهرستان‌ها، اظهار داشت: با کسب مجوزهای لازم مشکل مدرک این عزیزان بر طرف شده و مدرک خود را بدون مشکل و با اعتباری معادل مدرک سایر داشنگاه‌ها دریافت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه به دنبال ابلاغ بخشنامه جدید ادامه تحصیل کارکنان دانشگاه آزاد بلامانع شده است، تصریح کرد: طبق این بخشنامه هر ساله 10 درصد از کارکنان هر واحد دانشگاهی، دانشگاه آزاد در صورت کسب پذیرش می‌توانند با گرفتن دو روز ماموریت آموزشی ادامه تحصیل دهند البته این عزیزان در صورت پذیرش در دانشگاه آزاد شامل 50 درصد تخفیف شهریه خواهند شد.

دانشجو در مورد ارتقاء رتبه مربیان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد، گفت: طبق بخشنامه‌ که در هفته آینده ابلاغ خواهیم کرد همه مربیان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد که نزدیک به 70 درصد کادر علمی دانشگاه را شامل می‌شود، می تواند در صورت گرفتن پذیرش در مقطع دکتری از یک دانشگاه داخلی از طرف دانشگاه آزاد بورس شده و به تحصیل بپردازند.

رئیس دانشگاه آزاد ادامه داد:‌برای راحتی این عزیزان محدودیت‌های سنی و حق و تدریس را برداشته‌ایم.

وی اظهار امیدواری کرد:‌ با توجه به تغییر ساختار باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و حمایت‌های بنیاد علمی نخبگان کارهای بزرگ و درخشانی در این مجموعه انجام پذیرد.

دانشجو در پایان تاکید کرد: شورای باشگاه پیشنهادات اعضا بررسی و تدوین کرده و در هیئت امنای باشگاه مطرح کند که انشاء الله از دو سه ماه آینده شاهد تاثیر آن باشیم.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان