کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

جزییات حذف کنکور دانشگاه پیام نور (18-9-91)

ایران کنفرانس

جزییات حذف کنکور دانشگاه پیام نور

رییس دانشگاه پیام‌نور با تشریح جزییات حذف کنکور این دانشگاه، گفت:‌ حذف کنکور در بیش از 1400 کد رشته محل این دانشگاه از امسال اجرایی می‌شود.

دکتر حسن زیاری در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه حذف کنکور مربوط به تمامی رشته‌ محل‌های دانشگاه پیام‌نور نیست، گفت: در حال حاضر در حدود 1400 رشته محل حذف کنکور مطرح شده است.

وی با اشاره به نحوه پذیرش دانشجو در این کد رشته‌ها گفت:‌ دانشجویان این رشته‌ها بر اساس سوابق تحصیلی و بدون شرکت در آزمون پذیرش می‌شوند.

زیاری تصریح کرد: دانشگاه پیام نور اعلام کرده است که داوطلبان می‌توانند در حدود 1400 رشته محل بدون شرکت در کنکور سراسری و یا آزمون فراگیر (نوبت دوم بهمن ماه) و بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش شوند.

وی با بیان اینکه موارد اجرایی و شیوه پذیرش دانشجو در کد رشته‌های بدون کنکور طی جلساتی توسط دانشگاه‌ پیام‌نور و سازمان سنجش در دست پیگیری است و به زودی اعلام می‌شود، اظهار کرد:‌ اسامی 1400 کد رشته ذکر شده به سازمان سنجش ارائه شده است.

وی با تشریح نحوه پذیرش دانشجو در سایر رشته‌های دانشگاه پیام نور، گفت:‌ داوطلبان برای شرکت در سایر رشته محل‌های دانشگاه می‌توانند از طریق شرکت در آزمون سراسری و یا آزمون فراگیر (نوبت دوم بهمن ماه)‌ اقدام کنند.

زیاری در خاتمه با اشاره به داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در کنکور 92، خاطر نشان کرد: داوطلبان متقاضی پذیرش در دانشگاه پیام نور، می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش در قسمت مربوط به ثبت نام کنکور، گزینه مربوط به دانشگاه پیام نور که در دفترچه کنکور ذکر شده است را علامت‌گذاری کنند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان