کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

آمار قبولی‌های دانشگاه خواجه‌نصیر در دکتری/ رتبه خواجه نصیر در برق و مکانیک (19-9-91)

ایران کنفرانس

آمار قبولی‌های دانشگاه خواجه‌نصیر در دکتری/ رتبه خواجه نصیر در برق و مکانیک

رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اعلام کرد: براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور 12 درصد قبولی کنکور دکتری درسال 91 از دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی بوده است.

دکتر مجید قاسمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: براساس آماری که رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از قبولی‌های کنکورسراسری مقطع دکتری در سال 91 اعلام کرده است 12 درصد قبولی ها مربوط به دانشگاه خواجه نصیر بود.

وی ادامه داد: یعنی 12 درصد پذیرفته شدگان، مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی دریافت کرده بودند، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی توانست در مقطع دکتری در سال 91 رتبه ششم را به خود اختصاص داده و در سال 90 هم رتبه هفتم را کسب کند.

رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی یادآورشد: در مقطع کارشناسی ارشد به دلیل محدودیت فیزیکی و عدم توسعه گروه‌های آموزشی و دانشکده‌ها، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی نتوانست رتبه بالایی را کسب کند و رتبه هفتم را کسب کرد.

وی افزود: وقتی آمار قبولی های کارشناسی ارشد در سال 90 و 91 را بررسی می کنیم مشخص می شود که در سال 90 آمار قبولی در فنی مهندسی 25 درصد و در سال 91 ، 32 درصد بوده است که نشان از افزایش درصد قبولی‌ها دارد اما چون تعداد دانشکده ها و گروه های آموزشی توسعه نیافته رتبه ما در این مقطع تغییری نکرده و رتبه هفتم را کسب کرده ایم.
رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به جایگاه دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر بین دانشگاه‌های دیگر و رتبه های دانشجویی این دانشگاه اشاره کرد و افزود: در مقطع کارشناسی چون سیاست وزارت علوم ثابت نگه داشتن تعداد دانشجویان کارشناسی در دانشگاه‌های برتر و مادر است در سطح دانشگاه‌های دوم و سوم کشور هستیم که اگر این مساله در کارشناسی ارشد هم رخ دهد جز 4 و 5 دانشگاه اول کشور خواهیم بود.
وی ادامه داد: رتبه دانشگاه خواجه نصیر در رشته برق و مکانیک در کشور ششم و در برخی گروه‌ها جزء سه دانشگاه اول است به عنوان مثال در رشته مدیریت اول هستیم که اگر تعداد دانشجویان ما در برق و مکانیک هم افزایش می یافت، این رتبه ها تغییر می کرد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان