کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

آغاز توزیع کارت آزمون‌های فراگیر دانشگاه پیام نور از 20 آذر/نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه (20-9-91)

ایران کنفرانس

آغاز توزیع کارت آزمون‌های فراگیر دانشگاه پیام نور از 20 آذر/نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه

جزییات توزیع کارت شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی پیوسته و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی ایسنا، آزمون کارشناسی پیوسته فراگیر پیام نور صبح روز جمعه 24 آذر و آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد بعدازظهر جمعه در 175 شهرستان مختلف کشور برگزار می‌شود .

کارت‌های‌ شرکت در آزمون ‌برای‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از امروز دو‌شنبه 20 آذر بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید نسبت به رفع نقص اقدام کنند.

کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ ‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به سایت اینترنتی سازمان مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روی رسید خرید اینترنتی مشخصات کارت اعتباری خود و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد رهگیری یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

نحوه رفع نقص کارت آزمون

به گزارش ایسنا، داوطلبان مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته به منظور رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون باید به باجه رفع نقص کارت مستقر در مراکز استان‌ها مراجعه کنند.

داوطلبان مقطع کارشناسی چنانچه درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند لازم است با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 11، 14، 15 و 19 (شامل نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره‌شناسنامه، کد ملی، عنوان دیپلم، معدل کتبی دیپلم، سال اخذ مدرک دیپلم، وضعیت فارغ التحصیلی، سهمیه کارمندی، شهرستان محل اشتغال و کدرشته‌ محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب) مشاهده کردند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا 23 آذر به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کرده و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند و در صورتیکه نسبت به بندهای 3، 10 و 13 (جنس، دین و معلولیت) تفاوتی مشاهده کردند باید از روز چهارشنبه 22 آذر تا پنجشنبه 23 آذر به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.

همچنین چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با قیافة وی مغایرت داشته باشد لازم است داوطلب همراه با دو قطعه عکس به حوزه رفع نقص برای اصلاح کارت، در تاریخ مقرر مراجعه کند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، داوطلبان مقطع کاردانی به کارشناسی چنانچه درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده کردند باید با توجه به اطلاعات روی کارت، چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 4، 5، 6، 9، 10، 11، 12 و 15 (شامل نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره‌شناسنامه، کد ملی ، وضعیت فارغ التحصیلی، مؤسسه فارغ‌التحصیلی ، معدل مقطع کاردانی، سهمیه‌ کارمندی و کدرشته‌ محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب)کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند،لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا 23 آذر منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و در صورتیکه نسبت به بندهای 3 و 8 (جنس و معلولیت) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است در روزهای 22 و 23 آذر به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه (واقع در مرکز استان) مراجعه کنند.

گفتنی است داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد چنانچه درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون شامل بندهای 1، 2، 4، 5، 6، 9، 10، 11، 12، 13 و 16 (شامل نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره‌شناسنامه، کد ملی، وضعیت فارغ التحصیلی ، مؤسسه فارغ‌التحصیلی، معدل مقطع کارشناسی، معدل مقطع کاردانی «مربوط به دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته»، سهمیه کارمندی و کدرشته‌ محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب) مغایرتی مشاهده کردند باید برای اصلاح تا تاریخ 23 آذر منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کنند و در صورتیکه نسبت به بندهای 3 و 8 (جنس و معلولیت) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمایند.

بر اساس این گزارش، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در سهمیه ایثارگران با مندرجات تقاضانامه ثبت نام مشاهده کردند باید جهت اعلام مغایرت حداکثر تا 2 دی ماه به ارگان‌های ذیربط در شهرستانهای محل تشکیل پرونده خود مراجعه کنند، در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نیست.

چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس باشد و یا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، فاقد عکس، واضح نبودن عکس و اشتباه عکس می باشد ضروری است از روز چهار‌شنبه 22 تا 23 آذر با به همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص‌ مراجعه کرده و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف شود.

بر این اساس، چنانچه شماره داوطلب مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا باشد ضروری است 22 و 23 آذر به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کنند.

باجه‌های رفع نقص در استان تهران:

تهران

حوزه خواهران: تهران-خیابان شهید مفتح - نرسیده به خیابان انقلاب – شماره 49 - دانشگاه خوارزمی تهران

حوزه برادران:تهران – ضلع شمال غربی میدان فردوسی – کوچه شاهرود – دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش

شهریار

شهریار- فاز 3 اندیشه – شهرک صدف- ضلع غربی میدان سپاه - دانشگاه پیام نور مرکز شهریار

دماوند

دماوند- خیابان دانشگاه - جنب میدان بسیج- دانشگاه پیام نور مرکز دماوند

ملارد

ملارد - صفادشت – منطقه ارسطو – خیابان صاحب الزمان - دانشگاه پیام نور واحد ملارد

پاکدشت

پاکدشت- میدان پارچین- بلوارامام رضا(ع)- جاده اختصاصی پارچین- روبروی شهرک سامان- دانشگاه پیام نور مرکز پاکدشت

رباط کریم

پرند- فاز2- خیابان آسمان- خیابان باران شرقی – دانشگاه پیام نور مرکز رباط کریم (پرند)

اسلامشهر

اسلامشهر- بهد ار میدان نماز - انتهای خیابان امام حسن مجتبی (ع) –دانشگاه پیام نور مرکز اسلامشهر

شمیرانات

شمیرانات – بلوار ارتش - بلوار شهید مژدی( اوشانخیابان شهید پیروز شفیعی – دانشگاه پیا م نور مرکز شمیرانات

شهرری

شهرری -جاده ورامین -سه راه تقی آباد - خ شهید عرب خواری

ورامین

ورامین -قرچک-میدان امام -انتهای بلوار دانشگاه - دانشگاه پیام نور مرکز ورامین

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان