عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

جزییات ثبت‌نام و انتخاب رشته داوطلبان دانشگاه آزاد در کنکور 92 (21-9-91)

ایران کنفرانس

جزییات ثبت‌نام و انتخاب رشته داوطلبان دانشگاه آزاد در کنکور 92

مشاور عالی سازمان سنجش تغییرات ثبت‌نام داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه‌ آزاد در پی مصوبه اخیر کارگروه ماده 4 کنکور، را تشریح کرد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت‌نام داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه آزاد و ادامه ثبت‌نام تا روز شنبه 25 آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش، گفت: بر اساس مصوبه کارگروه ماده چهار، ثبت‌نام، برگزاری آزمون و پذیرش دانشجو در کدرشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد توسط سازمان سنجش انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در کد رشته‌های تحصیلی با آزمون، آزمون مجزایی برگزار نمی‌کند، خاطر نشان کرد: بنابراین داوطلبان علاقمند به انتخاب کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد که پذیرش آن پس از شرکت در آزمون 92 و بر اساس نتایج آزمون و دیگر ضوابط صورت می‌گیرد باید در آزمون سراسری سال 92 ثبت نام وشرکت کنند.

وی افزود: به این دسته از داوطلبان توصیه می شود تا روز شنبه 25 آذرماه برای انجام ثبت نام در کنکور 92 به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

توکلی با اشاره به پذیرش داوطلبان علاقمند به شرکت در کد رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما و ضوابط انتخاب رشته تحصیلی کنکور سراسری 92 گفت: داوطلبانی که پیش از این نسبت به انجام ثبت نام اقدام کرده‌اند و علاقمند به پذیرش در کد رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد نیز هستند می‌توانند زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نسبت به اعلام علاقمندی خود اقدام کنند.

دکتر توکلی در خصوص نحوه انتخاب رشته داوطلبان علاقمند به شرکت در کدرشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد گفت: پس از اعلام نتایج اولیه کنکور 92 آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد می شوند می‌توانند کد رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد را نیز مانند سایر کد رشته محل‌های دیگر انتخاب کنند.

گفتنی است آزمون سراسری سال 92 در روزهای پنجشنبه 30 خرداد، جمعه 31 خرداد و شنبه اول تیر ماه برگزار می‌شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان