عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

دانشگاه فرهنگیان با 25 هزار دانشجو از بهمن ماه کار خود را آغاز می‌کند (21-9-91)

ایران کنفرانس

دانشگاه فرهنگیان با 25 هزار دانشجو از بهمن ماه کار خود را آغاز می‌کند

قم - خبرگزاری مهر: وزیر آموزش و پرورش گفت: دانشگاه فرهنگیان از بهمن ماه سال جاری کار خود را با حضور 25 هزار دانشجو در 64 پردیس دانشگاهی در سراسر کشور آغاز می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا حاجی بابایی شامگاه سه شنبه در دیدار با آیت الله العظمی مکارم شیرازی اظهار داشت: همکاری های مشترک بین حوزه علمیه قم و آموزش و پرورش با سرعت خوبی دنبال می شود و امروز نیز در جلسه ای با مدیر حوزه‌های علمیه کشور جمع بندی کاملی در این زمینه داشتیم.

وی افزود: این همکاری ها در راستای تدوین کتب درسی و نیز آموزش معلمان در دوره های ضمن خدمت و حضور مبلغان در مدارس کشور است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ابراز داشت: این دانشگاه در ترم بهمن کار خود را با حضور 25 هزار دانشجو در 64 پردیس دانشگاهی در سراسر کشور دنبال می کند.

دانشگاه فرهنگیان در مراکز همه استانها راه اندازی شد

حاجی بابایی افزود: دانشگاه فرهنگیان در مراکز همه استانها در دو مرکز ویژه آقایان و خانم‌ها راه اندازی شده است که جذب هیئت علمی و آماده شدن کلاس‌های درس به مراحل نهایی خود رسیده است.

وی عنوان کرد: در هر سال 25 هزار دانشجو جذب دانشگاه فرهنگیان خواهند شد که شرایط ادامه تحصیل معلمان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز فراهم شده است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در راستای اجرای برنامه های قرانی در مدارس کشور پنج هزار مربی قرآن جذب شده‌اند که تعداد قابل توجهی از به کار گرفته شدگان طلاب و روحاینون هستند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان