عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

آغاز ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از 26 آذر ماه/ اعلام شرایط ثبت نام دوره بدون آزمون (22-9-91)

ایران کنفرانس

آغاز ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از 26 آذر ماه/ اعلام شرایط ثبت نام دوره بدون آزمون

خبرگزاری آنا: ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه 26 آذر ماه آغاز خواهد شد و تا روز سه شنبه 5 دی ماه ادامه خواهد داشت .

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، در نشستی خبری با اعلام این مطلب افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود در این آزمون اقدام کنند.

ناصر اقبالی ادامه داد:آزمون امسال دوره دکتری به صورت تستی برگزار خواهد شد و دیگر هیچ آزمون تشریحی در این مقطع برگزار نخواهد شد .

وی در خصوص تغییرات ثبت نام دوره دکتری گفت: در آزمون دکتری سال جاری برای اولین بار هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 5 واحد دانشگاهی خواهد بود و پذیرش دانشجو بر اساس نمره کل حاصل از آزمون کتبی با سهم 75% و مصاحبه علمی با سهم 25 % و با توجه به اولویت واحد دانشگاهی انتخابی خواهد بود .

وی در خصوص ثبت نام دوره بدون آزمون دکتری تخصصی سال 92 گفت : ثبت نام این دسته از داوطلبان نیز به طور همزمان با ثبت نام با آزمون دکتری تخصصی آغاز خواهد شد و در دوره بدون آزمون نیز داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 5 واحد دانشگاهی خواهد بود.

اقبالی ادامه داد: شرایط ثبت نام دوره بدون آزمون به طور کامل در دفترچه راهنما تشریح شده است ولی داشتن حداقل معدل 17 برای رشته های غیر گروه انسانی، حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و حداقل معدل 18 برای رشته های گروه علوم انسانی به جز حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی الزامی می باشد.

وی در پایان اشاره کرد : داشتن حداقل نمره پایان نامه 50/18 و حداکثر 30 سال سن و فارغ التحصیل در یکی از سالهای 89، 90 و 91 از دیگر شرایط دوره بدون آزمون است که باید داوطلبان به آن توجه داشته باشند .

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان