کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

رشته ارشد شبکه‌های فیبر نوری در دانشگاه علمی کاربردی راه اندازی شد (27-9-91)

ایران کنفرانس

رشته ارشد شبکه‌های فیبر نوری در دانشگاه علمی کاربردی راه اندازی شد

شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی، مشخصات کلی، سرفصل و ریز محتوای برنامه درسی دوره مهندسی فناوری ارشد شبکه های فیبرنوری را تصویب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رجبعلی برزویی معاون آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: رشته مهندسی فناوری ارشد شبکه های فیبر نوری با توجه به نیاز شرکت ارتباطات زیر ساخت در منطقه هفتم مخابراتی کشور و هماهنگی مرکز آموزش علمی کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران در شیراز و با انجام پروژه نگهداری و بهینه سازی بخش فیبر ارتباطات زیر ساخت منطقه هفتم کشور تهیه و طراحی شده است.

وی افزود: از جمله قابلیتها و توانمندیهای فنی فارغ التحصیلان این دوره می توان به بهینه سازی، نگهداری و ارتقاء شبکه های فیبرنوری، طراحی، مدیریت نصب و راه اندازی و نظارت بر آزمایش و تحویل شبکه های فیبرنوری و مدیریت متمرکز بر روی شبکه های فیبرنوری اشاره کرد.

به گفته معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با توجه به توانمندیهای فوق، فارغ التحصیلان این دوره می توانند در حوزه فناوری شبکه های فیبر نوری مشاغلی چون کارشناس ارشد مدیریت بهینه سازی و ارتقاء شبکه های فیبرنوری، کارشناس ارشد طراحی شبکه های فیبرنوری، کارشناس ارشد نگهداری شبکه های فیبرنوری، کارشناس ارشد آموزش شبکه های فیبرنوری و کارشناس ارشد مدیریت نظارت بر نصب و آزمایش و تحویل شبکه های فیبرنوری را احراز کنند.

برزویی گفت: برخی از دروس تخصصی این دوره شامل فیبرنوری پیشرفته، شبکه های نوری و فناوری DWDM، طراحی و کاربرد FTTX در PON، شبکه مخابرات داده، اپتیک و لیزر است که در کنار سایر دروس به همراه 18 واحد پروژه دستیابی به توانمندی های اشاره شده درحوزه فناوری را فراهم می کند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان