کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

مرکز اسناد و مدارک علمی دانشگاه آزاد تشکیل می‌شود (27-9-91)

ایران کنفرانس

مرکز اسناد و مدارک علمی دانشگاه آزاد تشکیل می‌شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بیات معاون پژوهشی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد ضمن تشریح آخرین دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی واحد علوم و تحقیقات، به برنامه‌ها و رویکردهای پژوهشی این واحد اشاره کرد و گفت: ایران داک (مرکز اسناد و مدارک علمی دانشگاه آزاد اسلامی) در واحد علوم و تحقیقات راه اندازی می‌شود.

وی افزود: با راه اندازی مرکز اسناد و مدارک علمی دانشگاه آزاد اسلامی، تمام مقاله‌ها، پایان نامه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی دانشجویان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه در یک مجموعه گردآوری و به علاقه مندان ارائه می‌شود.

معاون پژوهشی واحد علوم و تحقیقات یاد آور شد: در شش ماهه اول امسال تعداد سه هزار و 197 پایان نامه در واحد علوم و تحقیقات دفاع شده است که از این تعداد دو هزار و 700 عنوان مربوط به دانشجویان کارشناسی ارشد و 497 عنوان مربوط به دانشجویان دوره دکتری بوده است که یک رکورد در مراکز دانشگاهی کشور به شمار می‌آید.

بیات با بیان اینکه واحد علوم و تحقیقات دارای رویکرد توسعه کیفی در بخش تحصیلات تکمیلی است و بیشترین تعداد دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، تصریح کرد: هم اینک 42 مجله تخصصی در واحد علوم و تحقیقات در قالب مجلات علمی پژوهشی، علمی ترویجی و دارای نمایه‌های بین المللی منتشر شده که ایجاد مجلات تخصصی و مجلات الکترونیک و همچنین تجمیع مجلات فعلی به منظور ارتقای کیفی آنها از جمله سیاست‌های پژوهشی این واحد دانشگاهی است.

وی همچنین از انتشار کتاب مرجع و دایرة المعارف رشته‌های تخصصی خبر داد و گفت: وجود دایرة المعارف رشته‌های تخصصی و بین رشته‌ای دانشگاهی از نیازهای جامعه علمی کشور محسوب می‌شود.

بیات ادامه داد: حمایت از مخترعان و مکتشفان، هدفمند سازی و کاربردی کردن تحقیقات و طرح‌های پژوهشی، تقویت انجمن‌های علمی دانشجویی و اساتید، ارتقای اعضای هیئت علمی گروه‌های مختلف به ویژه رشته‌های هنری و تسهیل فرصت‌های مطالعاتی برای اعضای هیئت علمی از دیگر رویکردهای واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان