عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

اصلاح تمام مقررات دانشجویی در دانشگاه آزاد/ بازنگری آیین‌نامه تخفیف‌ها (27-9-91)

ایران کنفرانس

اصلاح تمام مقررات دانشجویی در دانشگاه آزاد/ بازنگری آیین‌نامه تخفیف‌ها

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به عملی شدن یک مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص استانی شدن واحدهای این دانشگاه از بازنگری آئین نامه‌های دانشجویی فعلی خبر داد.

محمدرضا اسفندیار در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به ابلاغ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص استانی شدن دانشگاه آزاد اسلامی ساختار آئین نامه ها و بخشنامه های دانشجویی در این دانشگاه با توجه به استانی شدن در حال بازنگری است.

وی از بازنگری آئین نامه های نقل و انتقال، کمیته انضباطی، تخفیفات دانشجویی، آئین نامه هزینه انصراف، وقفه تحصیلی و مرخصی تحصیلی در دانشگاه آزاد خبر داد.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد درباره زمان ابلاغ این آئین نامه ها و بخشنامه ها اظهار داشت: آئین نامه بازنگری شده وقفه تحصیلی تا دو هفته آینده ابلاغ می شود که نسبت به آئین نامه پیشین برای دانشجویان تعدیل شده است.

به گفته اسفندیار آئین نامه تخفیفات دانشجویی هم اکنون در کمیسیون موارد خاص دانشگاه در حال بازنگری است که تا سه هفته آینده ابلاغ خواهد شد.

وی همچنین در خصوص ابلاغ آئین نامه نقل و انتقال تاکید کرد: این آئین نامه تا سه ماه آینده پس از بازنگری نهایی ابلاغ خواهد شد.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد یکی از مزیت های استانی شدن را تفویض اختیار به واحدهای دانشگاهی در استان ها و همچنین برنامه ریزی برای عملی کردن بخشنامه های صادره در حوزه دانشجویی عنوان کرد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان