کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

مرکز آزمون دانشگاه آزاد ادغام نمی‌شود/ ادامه برگزاری آزمونهای ارشد و دکتری (28-9-91)

ایران کنفرانس

مرکز آزمون دانشگاه آزاد ادغام نمی‌شود/ ادامه برگزاری آزمونهای ارشد و دکتری

مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص برخی حاشیه های مربوط به حذف آزمون در رشته های کارشناسی این دانشگاه و همچنین ابهاماتی درباره حذف مرکز آزمون به ارائه پاره ای توضیحات در این زمینه پرداخت.

به گزارش خبرنگار مهر، براساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد، حذف آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی یک اقدام مثبت در جهت تسهیل ادامه تحصیل جوانان است و به همگان این امکان را می دهد که در رشته های مورد علاقه خود تحصیل کنند.

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی درباره برخی شبهات مبنی بر اینکه حذف آزمون باعث منحل شدن مرکز آزمون خواهد شد اعلام کرد که حذف آزمونها در راستای اصلاح شیوه های جذب دانشجو صورت گرفته و هرگز به معنای دولتی شدن یا ادغام سازمان سنجش و مرکز آزمون نخواهد بود.

طرح حذف آزمون به پیشنهاد دانشگاه آزاد اسلامی در راستای قانون مصوب سال 86 مجلس شورای اسلامی صورت گرفته و این امکان را می دهد که داوطلبان بدون دغدغه و استرس در رشته مورد نظر خود ثبت نام کنند.

مرکز آزمون در خصوص تجمیع مرکز آزمون با سازمان تاکید کرد که تجمیع فقط شامل حال رشته های علوم پزشکی  و تعدادی رشته های غیرپزشکی خواهد بود که در راستای افزایش بهره وری و با هماهنگی وزارت علوم صورت گرفته که هرگز منجر به تداخل اختیارات مرکز آزمون و سازمان سنجش نخواهد شد.

در عین حال، صرفاً تهیه نمره و تراز با سازمان سنجش و ثبت نام برای رشته محل همچنین گزینش دانشجو و اعلام نتایج با مرکز آزمون دانشگاه خواهد بود. هدف اصلی این طرح ایجاد زمینه برای تحصیل در رشته های مورد علاقه و درخواست متقاضیان است و هم اکنون هر داوطلب می تواند با قدرت انتخاب بالا در هر رشته محلی که می خواهد و علاقمند است، ادامه تحصیل دهد.

ضمن اینکه در این طرح جدید، به بومی گرایی توجه شده و هر فرد می تواند در شهر محل زندگی و اقامت خود با هزینه کمتر ادامه تحصیل دهد، این اقدامات صرفاً در خصوص آزمون سراسری دانشگاه و در مقاطع کاردانی و کارشناسی صورت گرفته و مرکز آزمون همچنان مثل گذشته سنجش و پذیرش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی را ادامه خواهد داد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان