کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

ظرفیت دوره‌های ارشد شهریه‌ای علوم پزشکی افزایش یافت (28-9-91)

ایران کنفرانس

ظرفیت دوره‌های ارشد شهریه‌ای علوم پزشکی افزایش یافت

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز ثبت‌نام مجدد برای جامانده‌های پذیرفته‌ نشده آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی با پرداخت شهریه از ساعت 18 امروز خبر داد.

جبرائیل نسل سراجی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به مهلت مجدد انتخاب محل تحصیل برای پذیرفته‌نشدگان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی با پرداخت شهریه از ساعت 18 امروز تا روز پنجشنبه 30 آذر ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir، گفت: با توجه به افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علوم پزشکی همدان و شعبه بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی اهواز این مهلت مجدد در نظر گرفته شده است.

وی افزود: کلیه داوطلبان واجد شرایط می‌توانند نسبت به انتخاب محل و یا ویرایش انتخاب قبلی خود در مهلت مذکور در همان رشته‌ای که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده‌اند، اقدام کنند.

سراجی در خصوص شرایط ثبت‌نام داوطلبان، اظهارکرد: کلیه افرادی که در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی 91 در اول و دوم تیر ماه شرکت کرده‌ و برای آنان کارنامه صادر شده است، مجاز به انتخاب محل تحصیل در این مرحله هستند.

وی از پذیرش حدود 550 داوطلب واجد شرایط در دوره کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی با پرداخت شهریه خبر داد و گفت: زمان اعلام نتایج نهایی این مرحله از 13 دی ماه به 20 دی ماه تغییر یافت.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان، اظهارکرد: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در طی روزهای 30 دی ماه تا دوم بهمن ماه انجام می‌شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان